Iš kartono ir paprasčiausio vonios kilimėlio galite pagaminti nuostabų, stilingą, praktišką daiktą savo namams! Atskleisime, kaip pasigaminti originalų daiktą nešvaistant pinigų. 

REKLAMA

Iš kartono išpjaukite 20×30 cm stačiakampį, kampus užapvalinkite. Tada išardykite kokią nors dėžutę, išpjaukite apačią ir viršų, palikdami tik dėžės šonus. Susukite juos į vamzdį, kad būtų lengviau dirbti su kartonu. Aukštis – 20 cm. 

REKLAMA

Priklijuokite kartoną prie stačiakampio pagrindo, jei reikia, nupjaukite kartono perteklių. 

REKLAMA

Iškirpkite dvi rankenas. Užlenkite kampus ir pritvirtinkite lipnia juosta. 

REKLAMA

Iš viršaus ir gaminio viduje bei išorėje priklijuokite audinio gabalėlius. Norėdami pagaminti gaminio dugną, iš kartono iškirpkite dar vieną stačiakampį, prie jo priklijuokite audinį, pagamintą dugną įklijuokite gaminio viduje. 

REKLAMA

Norėdami papuošti šonus išorėje, prie dėžės priklijuokite norimo ilgio ir pločio pigiausią vonios kilimėlį. 

 

REKLAMA

Iškirpkite skylutes rankenoms kilimėlyje, taip pat ant paties gaminio. Rezultatas – originali daiktų laikymo dėžė – stilinga ir unikali! 

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].