Nuostabus būdas, kuris padės greitai ir efektyviai išvalyti dušo kabiną. Tai tikrai veikia!

Kiekvienas vonios kambario savininkas bent kartą per savaitę, apsiginklavęs šluoste, bando švariai išvalyti dušo kabiną. Kova su nešvarumais gali būti labai įtempta.

REKLAMA

Dušo kabina

Deja, dažniausiai šis mūšis baigiasi pražūtingu pralaimėjimu, nes kalkių nuosėdos, muilo dėmės ir kiti nešvarumai nenori išnykti. Įvairios cheminės medžiagos nepadeda, o actas, kuris galėtų padėti, dažnai atbaido dėl savo kvapo.

REKLAMA

Puikus sprendimas

Jei visi būdai, kaip efektyviai išvalyti dušo kabiną, jums neduoda jokios naudos, nepradėkite iš karto galvoti apie vonios kambario remontą. Pristatysime jums neeilinį sprendimą. Pasinaudokite indų plovimo tabletėmis.

dušo

REKLAMA

Dušo kabinos valymas stebuklinga kempinėle ir indų plovimo tabletėmis

Viena moteris iš Australijos socialiniuose tinkluose pasidalino savo neįprasta idėja, kaip tobulai išvalyti dušo kabiną. Pirmiausia nusipirkite kempinę, skirtą dėmėms ir įsisenėjusiems nešvarumams išvalyti (ją tikrai rasite internete). Tada pamirkykite ją vandenyje ir išpjaukite nedidelę skylute. Įdėkite į ją indų plovimo tabletę (pirmiausia nuo jos nuimkite rutulį).

REKLAMA

Pradėkite šveisti. Po kelių minučių pamatysite nuostabius rezultatus. Būtinai išbandykite šį būdą ir pasidalinkite savo pastebėjimais. Dušo kabinos valymas neturi būti varginantis.

dušo

REKLAMA

Išvalę dušo kabinos duris, jas dar kartą nuskalaukite vandeniu, kad sumažėtų dėmių susidarymas!

REKLAMA

Ką daryti, jei neturite tokio tipo kapsulių? Jas galite pakeisti kitomis. Be to, galite kapsulę tiesiog ištirpinti vandenyje, jame sudrėkinti skudurėlį ir juo nuvalyti dušo kabiną. Žinoma, nepamirškite mūvėti guminių pirštinių!

Vaizdo įrašas:

REKLAMA

Ką manote apie šį metodą? Ar išbandysite jį?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].