Nuostabi namų gudrybė: tiesiog sumaišykite aliejų su citrina!

Šis triukas veikia fantastiškai! Tiesiog pamerkite šluostes į šį mišinį ir jūsų namai spindės švara. Nebebus nė vienos dulkelės! Rezultatus pamatysite jau po pirmo naudojimo.

REKLAMA

Kaip pasigaminti stebuklingą valiklį?

Reikės 1 citrinos ir 7 šaukštų aliejaus.

REKLAMA

Citriną supjaustykite gabalėliais. Užpilkite aliejumi. Uždenkite indą ir palikite vėsioje vietoje 5-7 dienas.

REKLAMA

Nukoškite ir išspauskite skystį. Į jį supilkite stiklinę karšto vandens.

REKLAMA

Į skystį įmerkite švarią šluostę. Išgręžkite ir leiskite išdžiūti.

REKLAMA

Likusį mišinį laikykite šaldytuve ir naudokite pagal poreikį.

REKLAMA

Su taip apdorota šluoste dulkes nuvalysite žymiai efektyviau.

REKLAMA

Dar daugiau gudrybių su citrina

Balina drabužius

REKLAMA

Jei ieškoto alternatyvos chloro turintiems balikliams, rinkitės citrinos sultis. Jos ne tik suteikia skanų kvapą, bet ir balina baltus skalbinius ir yra saugios naudoti su spalvotais drabužiais. Jos minkština vandenį ir apsaugo skalbimo mašiną nuo kalkių susidarymo.

Pašalina nemalonų rankų kvapą

REKLAMA

Jei pjaustėte mėsą ar svogūnus, šių maisto produktų kvapas gali likti ant rankų, nesvarbu, kiek kartų jas nusiplausite. Kad išspręstumėte problemą, panaudokite citrinos skiltelę. Citrina yra vienas stipriausių kvapų neutralizatorių.

Valo ir dezinfekuoja pjaustymo lentelę

REKLAMA

Bakterijos ir nešvarumai, kurie net po plovimo lieka ant pjaustymo lentų, lengvai patenka į mažus ant jų esančius griovelius. Ypač pavojingos yra bakterijos iš žalios mėsos. Jei norite, kad lenta būtų švari ir dezinfekuota, naudokite citriną ir druską. Pabarstykite lentą druska ir paviršių kruopščiai patrinkite citrina.

Ilgiau išlaiko vaisius šviežius

Apelsininis keksas

REKLAMA

Supilkite citrinos sultis į indą su purkštuvu. Tai padės ilgiau išlaikyti supjaustytus vaisius šviežius.

Veikia kaip universalus valiklis

REKLAMA

Daug kas žino, kad actas yra puikus valiklis, tačiau jo kvapas neviliojantis ir atgraso jį naudoti. Citrina padės išspręsti šią problemą. Stiklinėje susluoksniuokite citrinos žieveles ir užpilkite actu. Palikite 2-3 savaites ir supilkite į indą su purkštuvu. Turėsite universalų valiklį, skleidžiantį skanų kvapą. Šis produktas taip pat tinka tualetams valyti ir kalkėms pašalinti.

Lai su šiomis gudrybėmis valyti namus jums tampa lengviau!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].