Nuostabi idėja, kaip galite panaudoti savo mėgstamą skarą. Labai neįprasta technika

Jei kažkur jūsų spintos lentynose yra senas mėgstamas šalikas su įdomiu raštu, kurio tiesiog nenorite išmesti, atėjo laikas jį panaudoti kitaip. Patikėkite, tai yra tas atvejis, kai antrasis daikto gyvenimas pasirodo ne ką prastesnis nei pirmasis. Technika yra elementari, ją įvaldę, galite lengvai atnaujinti savo drabužių spintą. Beje, tokiu paprastu būdu galite ne tik papuošti drabužius, bet ir juos pataisyti. Ši idėja tiesiog geniali!

REKLAMA

Tvirtas audinys su gražiu raštu taps pagrindu kuriant atspaudą ant naujo daikto. Pakanka iškirpti tinkamus fragmentus ir sugalvoti išdėstymo variantą. Dvipusė lipni juostelė, padengta popieriumi, puikiai tinka audinio aplikacijai pritvirtinti.

REKLAMA

idėja

Iškirptus fragmentus priklijuokite ant dvipusės lipnios juostos vienos pusės kuo kompaktiškiau.

REKLAMA

Išlyginkite audinį ant viršaus uždėję kepimo popierių.

REKLAMA

idėja

Iškirpkite audinių dekoracijas pagal brėžinį.

REKLAMA

Tada belieka papuošimus priklijuoti ant pasirinkto audinio.

REKLAMA

idėja

Norėdami gerai pritvirtinti dekoracijas, vėl naudokite lygintuvą.

REKLAMA

Pažvelkite į rezultatą!

REKLAMA

Atkreipkite dėmesį į iškirptę, gėlytės čia tapo akcentu. Sijono apačia sukurta tuo pačiu principu. Nebenaudojamo audinio dekoracijos papuošė suknelę.

idėja

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].