Niekas neprilygs šiai grindų valymo priemonei. Būtinai išbandykite!

Namų valymas dažnai užima daug laiko, o skirtingiems paviršiams neretai prireikia skirtingų priemonių, kurios kainuoja daug pinigų. Todėl paprastos gudrybės visada praverčia ir gali padėti sutaupyti laiko ar net pinigų iš šeimos biudžeto. Šįkart supažindiname jus su nepakartojama grindų valymo priemone!

REKLAMA

Reikės

  • indo, kuriame maišysite priemonę
  • 350 ml verdančio vandens
  • dantų pastos
  • 100 ml acto
  • 50 ml indų ploviklio
  • 0,5 stiklinės alkoholio

Taikymas

Pirmiausia užvirkite vandenį ir supilkite į indą, kuriame maišysite priemonę. Į vandenį įspauskite maždaug vieną šaukštelį dantų pastos ir išmaišykite, kad ji ištirptų. Vanduo turėtų pasidaryti baltos spalvos, kaip parodyta žemiau.

REKLAMA

Į šį tirpalą pridėkite acto ir visą skystį perpilkite į kibirą. Įpilkite dar vandens ir indų ploviklio. Galiausiai įmaišykite alkoholį. Gerai išmaišykite ir gautu tirpalu kruopščiai išplaukite grindis. Jos iškart spindės švara!

REKLAMA

Lai jūsų namai būna švarūs ir jaukūs!

Nešvarų kilimą galite išvalyti be chemijos. Išbandykite šį metodą!

REKLAMA

Jei namuose turite augintinių ir vaikų, žinote, kaip greitai gali būti išpurvintas kilimas. Be įprastų nešvarumų, atsitinka taip, kad jie turi atlaikyti ir įvairias kitokias dėmes. Be to, chemijos naudojimas turint vaikų ar gyvūnų nėra saugus pasirinkimas, chemikalai labai kenkia alergiškiems žmonėms.

REKLAMA

Šiuo metodu ne tik puikiai išvalysite apskritai visas dėmes, bet ir panaikinsite iš kilimo blogą kvapą. Šiuo valymo metodu pasidalino asmuo, pragyvenimui pardavinėjantis kilimus. Straipsnio gale pateiktas ir vaizdo įrašas. Kilimą valysime dviem etapais.

chemijos

REKLAMA

1 žingsnis

Reikės:

  • 0,5 l karšto vandens;
  • 1 valgomojo šaukšto kepimo sodos;
  • 4 valgomųjų šaukštų acto (9%);
  • 2 valgomųjų šaukštų bet kokio ploviklio (tinka ir indų ploviklis).

Metodas:

Pirmiausia kruopščiai nusiurbkite arba nuvalykite kilimą.

Tuomet į didelį dubenį įpilkite 300 ml šilto vandens, įdėkite šaukštą kepimo sodos ir viską sumaišykite. Tada įpilkite 2 šaukštus ploviklio. Vėl viską gerai išmaišykite. Kempinę sušlapinkite tirpalu ir patrinkite ja kilimą. Geriausia būtų, jei jį trintumėte vidutinio kietumo šepetėliu. Valykite kilimą šepetėliu sukamaisiais judesiais. Tada dar kartą sudrėkinkite visą kilimą paruoštu tirpalu ir palikite 30 minučių. Soda tirpina dėmes ir priemaišas bei giliai įsiskverbia į pluoštą.

REKLAMA

Sovietinis palikimas

2 žingsnis

Į dubenį įpilkite 200 ml šilto vandens. Tuomet įpilkite 4 šaukštus acto ir gerai išmaišykite.

REKLAMA

Įspėjimas: kadangi actas gali sugadinti kai kuriuos dirbtinius kilimus, prieš naudojimą išbandykite tirpalą ant mažos, nepastebimos vietos.

Šį tirpalą tepkite ant kilimo, padengto pirmuoju tirpalu. Actas sureaguos su soda, nešvarumai bus išstumti į paviršių, o ploviklio putos neleis jiems užsilikti. Kiekvienas ingredientas yra svarbus, jei norite, kad rezultatas būtų tobulas.

REKLAMA

chemijos

Dabar dar kartą nuvalykite kilimą šepetėliui ir palikite dar 5 minutėms. Tada paimkite drėgną šluostę ir nuvalykite nešvarias putas. Kilimą geriausia valyti ant lygaus paviršiaus ir leisti išdžiūti. Tada vėl jį nusiurbkite.

REKLAMA

Viskas padaryta! Kilimas bus švarus, tarsi naujas.

REKLAMA

PATARIMAS: priklausomai nuo kilimo dydžio, ingredientų kiekį galite padidinti.

Vaizdo įrašas, kaip viską daryti:

REKLAMA

Išvalykite savo kilimą be chemijos!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].