Kuo galite pakeisti puodo dangtį? Nebereikia bėgti į parduotuvę pirkti naujo! Yra gudrybė, kuri padės jums šioje situacijoje. Atraskite gana neįprastą aliuminio folijos panaudojimo būdą virtuvėje.

REKLAMA

Į ją mėgstame vynioti maisto produktus, taip pat naudojame ją kepimo skardoms ar kepimo indams apsaugoti. Be to, aliuminio folija taip pat gali pakeisti vieną iš virtuvės prietaisų.

Kuo aliuminio folija naudinga virtuvėje?

Sutikite, kad nedaugelis žmonių turi dangčius, kurie tinka visoms jų kolekcijoje esančioms keptuvėms ir puodams. Tačiau pasirodo, kad juos galima lengvai pakeisti! Tai padaryti jums padės aliuminio folija! Kai kitą kartą reikės uždengti puodą ar keptuvę, atplėškite gabalėlį aliuminio folijos ir uždenkite indą. Tą patį galite padaryti ir su orkaitėje keptu patiekalu. Tik nepamirškite vieno dalyko! Aliuminio folija priverčia patiekalą virti savo sultyse. Norėdami išgauti traškią plutelę, terminio apdorojimo pabaigoje turite ją kuriam laikui nuimti. Taip patiekalo viršus gražiai paruduos.

REKLAMA

Kaip pagreitinti drabužių lyginimą?

Daugelis žmonių nemėgsta lyginti drabužių. Ši užduotis gana varginanti ir užima daug laiko. Tačiau pasitelkę paprastą gudrybę galite ją gerokai sutrumpinti. Pirmiausia nuimkite lyginimo lentos užvalkalą. Tada ant jos uždėkite aliuminio foliją (blizgančia puse į viršų). Dabar vėl uždėkite užvalkalą ir įkaitinkite lygintuvą. Dėl folijos jums nereikės drabužių išversti į kitą pusę ir gerokai pagreitinsite visą lyginimo procesą.

Kaip greitai pagaląsti žirkles?

Jei po ranka neturite galąstuvo, atplėškite gabalėlį aliuminio folijos. Tada pradėkite ją kirpti žirklėmis. Taip žirklės vėl taps aštrios.

REKLAMA

Kaip atgrasyti katę nuo laipiojimo ant stalviršių?

Jei jūsų katė mėgsta laipioti ant stalviršių ar stalų, išklokite juos aliuminio folija. Greitai pastebėsite, kad katė nustos šokinėti ten, kur neturėtų. Taip yra todėl, kad gyvūnai ypač nemėgsta folijos skleidžiamo šiugždesio.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].