Kaip išvalyti užsikimšusią kriauklę? Nieko nėra blogiau nei negeras kvapas, sklindantis iš kriauklės ar bet kurio kito namuose esančio nutekamojo vamzdžio. Daugelis žmonių griebiasi specialių cheminių priemonių, kad atkimštų vamzdžius ir atsikratytų nemalonaus kvapo. Ar yra natūralus būdas išspręsti šią problemą? Pasirodo, yra!

REKLAMA

Kaip atkimšti užsikimšusią kriauklę? Viskas, ko jums reikia:

  • 1/2 puodelio citrinos sulčių
  • 1/2 puodelio maistinės sodos

Naudojimo eiga:

REKLAMA

Citrinų sultis pašildykite mikrobangų krosnelėje apie 30 sekundžių. Kai tai padarysite, iš lėto įberkite sodos (ji pradės burbuliuoti) ir gerai išmaišykite. Viską supilkite į kriauklę ir palikite 10 minučių. Praėjus šiam laikui, kelioms sekundėms atsukite karštą vandenį, kad nuplautumėte kriauklėje likusius likučius. Šį metodą naudokite kas savaitę. Jei vėl atsiras nemalonus kvapas, procesą pakartokite.

Paprasta, ar ne? Ar žinojote šį metodą anksčiau?

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].