Ausis reikia labai atsargiai valyti. Medvilnės krapštukai – labai nesaugus būdas. 

Kartas žmonėms po maudynių ar po galvos plovimo tenka susidurti su nemaloniu dalyku:

ausų sieros kamščiu, kai atrodytų be jokios priežasties staiga dalis garsų pasaulio tiesiog pranyksta, o vietoje tos dalies ausyje girdisi tik spengimas sumišęs su jausmu, kad į tą ausį sugrūstas kamštis nepraleidžiantis jokio kito garso.

Tas kamštis juntamas net fiziškai kaip spaudimas ausyje.

Tam yra specialus receptas. Naudokite ne daugiau kaip kartą per mėnesį.

 

Taigi, jums reikės: alyvuogių aliejaus, mineralinės alyvos, pipetės ir vandenilio peroksido.

Geriausia maišyti lygiomis dalimis dviejų rūšių alyvas. Dabar užpildykite pipetę ir įleiskite 3 lašus į kiekvieną ausį. 

Masažuokite ausies kremzles ir švelniai įdėkite medvilnės tamponus į ausis. Taip bus išvengta alyvos nutekėjimo iš ausų.

Šis kompresas turėtų būti paliktas visą naktį. Per šį laiką alyva visiškai suminkštins ausų kištukus. Po dušo,  naudodami medvilninį tamponą, iš anksto sudrėkintą vandenilio peroksidu, atsargiai pašalinkite likusį aliejų ir sierą. Jūsų ausys bus švarios.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].