Lengvai išvalykite net nešvariausias keptuves su arbatos maišeliais!

Net jei ir naudojatės keptuve itin atsargiai, ant jos susidaro anglies nuosėdų. Laikui bėgant, jų vis daugėja. Maistas pradeda pridegti, o tai tik pablogina problemą. Kai įprastos priemonės nebesusitvarko su užduotimi, yra dvi galimybės: keptuvę išmesti arba pasinaudoti viena gudrybe. Kokia?

REKLAMA

Britų tinklaraštininkė Linsey Quinn savo „Instagram“ pasidalino paprastu indų valymo būdu. Ji nufilmavo vaizdo įrašą, kuriame demonstruoja, kaip sena keptuvė prikeliama antram gyvenimui. Moteris tam skyrė minimalias pastangas. Turbūt nustebsite, bet tokį stebuklą sukurti padeda arbatos maišeliai.

REKLAMA

Kaip tai atlikti? Geriausia šiuo būdu keptuvę plauti iškart po jos naudojimo. Leiskite jai šiek tiek atvėsti, užpilkite karštu vandeniu ir įmeskite arbatos maišelį. Palikite mirkti 15 minučių, tada nupilkite skystį. Keptuvę nuplaukite tekančiu vandeniu. Bet kokie nešvarumai beveik visiškai išnyks. Nereikia šveisti chemikalais ir kempine.

REKLAMA

Sunku patikėti, kad ši gudrybė veikia. Bet tai yra faktas. Arbatoje esantys taninai padeda susidoroti su purvu. Ir nesvarbu, kokius maišelius paimsite – naujus ar naudotus.

Šiuo būdu galima plauti ir paprastas lėkštes. Tiesiog pamirkykite jas kriauklėje su vandeniu ir įdėkite 1–2 arbatos maišelius.

REKLAMA

Ar jums pavyko pasinaudoti šia gudrybe?

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].