Sportas yra be galo naudinga veikla, kuri padeda tiek kūnui, kuris lavėja, tiek emocijoms ir mintims, kurios darosi skaidresnės, dovanoja daugiau užtikrintumo ir žvalumo. Tačiau treniruojant kūną, svarbu nepersistengti, reguliariai eiti numatyto tikslo link. Naudinga patyrusio trenerio pagalba, kadangi su ja judama daug sklandžiau ir užtikrinčiau, išvengiant traumų.

REKLAMA

Toliau skaitydami sužinosite viską apie fizinio kūno lavinimą, pradedant praktiškais bei naudingais patarimais sportuojantiems, baigiant konkrečių treniruočių pasiūlymais moderniuose sporto klubuose.

 

Kas svarbu pradedant sportuoti?

Vos pradėjus sportuoti, naudinga atsižvelgti į trenerių patarimus, eiti jų nužymėtu keliu. Taip jau būna, kad daugelis sportuodami iš pradžių sunkiai atranda optimalų ritmą. Vieni persistengia, nes skuba ir užsibrėžia per daug. Tuomet traumos neišvengiamos, o tai tik dar labiau sustabdo nuo tikslo siekimo ir atima daug brangaus laiko. Kiti priešingai – visų savo turimų galimybių neišnaudoja, juda per daug atsargiai, lėtai. Ir vieni, ir kiti dažnai gali nemokėti taisyklingai atlikti kai kurių pratimų, nepasirenka to, kas tiktų labiausiai.

Gerai, kad yra patikimas sprendimas. Patyrę treneriai dirba tam, kad apšviestų situaciją ir padėtų lengviau judėti savu ritmu. Vėliau, jau įgavus patirties, galima drąsiau judėti ir savarankiškai, tačiau pradžioje visuomet naudinga profesionalo pagalba.

REKLAMA

 

Profesionalios treniruotės grupėje ir individualiai

Treniruotės su treneriais vyksta grupėse, arba individualiai. Trumpai peržvelkime abu treniruočių variantus. Pirmasis tinka tiems, kurie nori tiesiog išmokti taisyklingai sportuoti ir atrasti save, palaikyti tvirtesnę kasdienę motyvaciją. Gali būti išskiriamos skirtingo sudėtingumo lygio treniruotės įvairiomis savaitės dienomis, kelis kartus per savaitę.

Antrasis variantas idealus tiems, kurie siekia profesionalių sportinių tikslų, arba tiesiog nori maksimaliai išnaudoti visas savo turimas galimybes ir dar sparčiau judėti pirmyn. Individualių treniruočių metu išimtinai Jums skiriamas visas specialisto dėmesys, sportuojama pagal individualiai sudarytą programą.

Jeigu pradėsite mankštintis sporto klube jau dabar – būsite dar arčiau savo tikslo. Metas žengti šį žingsnį ir judėti toliau pirmyn su patyrusių trenerių pagalba.

Daugiau apie treniruotes sporto klubuose ir sveikatingumo galimybes sužinosite: https://www.lemongym.lt/

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].