Daugelis moterų visame pasaulyje stebisi neblėstančiu korėjiečių jaunatviškumu. Iš tiesų, jų amžiaus praktiškai neįmanoma nustatyti, nes dauguma jų neatrodo pagal savo metus. Visa tai dėl tinkamos odos priežiūros. Specialus korėjietiškas masažas padeda išlaikyti spindinčią ir stangrią veido ovalo formą. Mes su jumis norime pasidalinti instrukcijomis, kaip jį teisingai atlikti.

REKLAMA

Kaip atlikti korėjietišką veido masažą

Įvairios odos priežiūros kosmetikos priemonės iš Korėjos dabar labai populiarios visame pasaulyje. Moterys tikisi, kad joms kremai ir serumai nuo senėjimo turės tokį patį poveikį kaip ir korėjietėms. Nors produktai tikrai puikiai veikia, daugelis pabrėžia, kad rezultatai vis tiek skiriasi. Svarbiausia yra tai, kad korėjiečių moterys ne tik tepasi kremą ant veido ir laukia stebuklo, bet ir padeda veikliosioms medžiagoms gerai įsigerti į veido odą. Todėl kosmetikos poveikis būna tiesiog stulbinantis.

Tai galima padaryti kartojant paprastą korėjietišką masažą pagal Ava Lee instrukcijas. Dėl savo odos priežiūros vaizdo įrašų pamokų ji tapo gana populiaria „YouTube“ ir „TikTok“ tinklaraštininke. Viename iš jos vaizdo įrašų pristatomas masažas padeda stangrinti odą, tonizuoti raumenis ir pagerinti veido formą. Prieš pradėdami procedūrą, būtinai užtepkite senėjimą stabdantį produktą ant viso veido ir kaklo.

REKLAMA

Korėjietiškas masažas – 1 veiksmas

Užtepę tinkamo veido kremo, pradėkite jį tepti ant skruostų masažuojamaisiais judesiais. Pradėkite lengvai spaudyti pirštų galiukais nuo lūpų link ausies ir skruosto. Tada iš karto pakartokite judesį kita ranka. Tai padės išlyginti nosies raukšles ir pakelti nusileidusius skruostus. Pakanka pakartoti tokius judesius po maždaug 20-30 kartų iš kiekvienos pusės.

Korėjietiškas masažas – 2 veiksmas

REKLAMA

Pakartokite panašias manipuliacijas su kaktos raumenimis. Taip pat pakaitomis atlikite judesius rankomis, lengvai spausdami odą. Pirštais braukite nuo kaktos vidurio link smilkinių. Raumenys turi būti visiškai atsipalaidavę. Tai padės atsikratyti perteklinės įtampos ir išlyginti odą. Atlikite po 30 pakartojimų greitu tempu.

REKLAMA

Korėjietiškas masažas – 3 veiksmas

Ši korėjietiško masažo dalis apima dideles odos sritis, nes masažas atliekamas ne tik veidui, bet ir kaklui. Šis judesys taip pat gali padėti išspręsti dvigubo smakro problemą. Pradėkite masažuojamaisiais sukamaisiais judesiais lėtai trindamos skruostus. Palaipsniui, nenuleisdamos rankų, judėkite žemyn link žandikaulio, tada link kaklo ir raktikaulių. Pakartokite po 10 kartų.

REKLAMA

Korėjietiškas masažas – 4 veiksmas

REKLAMA

Ankstesnio judesio metu turėjote leistis žemyn, o dabar atvirkščiai – judėkite į viršų. Masažuokite ne pirštų galiukais, o kumščiais. Suspauskite delnus į kumštį, bet ne iki galo, o kad pirštai tik šiek tiek susispaustų. Pradėkite masažuoti kaklą, palaipsniui sukamaisiais judesiais kildami iki kaktos. Pakartokite tai po 10 kartų.

REKLAMA

Korėjietiškas masažas – 5 veiksmas

Kad galutinai atpalaiduotumėte raumenis, atlikite baigiamąjį korėjietiško masažo judesį. Atlikite jį visu delnu. 20 kartų švelniai traukite odą įtemptais delnais aukštyn nuo smakro link smilkinių. Tai taip pat padės sutvirtinti odą ir išvengti veido ovalo formos suglebimo.

REKLAMA

Kaip matote, atlikti korėjietišką masažą gana paprasta ir neužima daug laiko. Be to, tai labai malonus palengvėjimo jausmas po įtemptos darbo dienos. Korėjietės rekomenduojama šią procedūrą atlikti vakare kartu su senėjimą stabdančio naktinio kremo naudojimu. Ryte pabusite be jokio odos paburkimo ar maišelių po akimis. Be to, ryte galite atlikti kitus jaunatviškumą suteikiančius pratimus. Rekomenduojame išbandyti!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].