Kiekvieną kartą, kai naudoju indaplovę, į vidų įdedu šluostę. Poveikis nuostabus

Ar tuštindami indaplovę pastebėjote, kad indai joje vis dar šlapi? Jūsų indaplovėje gali nebūti greito džiovinimo funkcijos. Laimei, šią problemą galima išspręsti.

REKLAMA

Indaplovė yra vienas iš tų prietaisų, kuris tikrai palengvina gyvenimą. Tiesiog sudėkite nešvarius indus į lentynas, įmeskite indaplovės tabletę, įpilkite skalavimo priemonę ir įjunkite prietaisą, o po valandos visos lėkštės, puodeliai ir puodai bus švarūs ir blizgės. Taip taupysite ne tik vandenį, bet ir brangų laiką. Deja, indaplovės ne visada kruopščiai išvalo indus ir dažnai sugenda.

REKLAMA

Ar indai indaplovėje šlapi?

Dauguma indaplovių turi greito džiovinimo funkciją. Tai reiškia, kad iš karto po skalavimo iš prietaiso išeina garai ir prasideda indų džiovinimas. Jei jūsų indaplovė neturi šios funkcijos, tada kiekvieną kartą išimate šlapius indus. Yra būdas, kaip tai išspręsti. Likus maždaug 5 minutėms iki plovimo pabaigos atidarykite indaplovės dureles ir per jas įdėkite į vidų švarų medvilninį audinį, o tada uždarykite dureles. Medvilnė sugers vandens perteklių, todėl po plovimo indai bus sausi.

Indaplovės gedimas – kaip tai atpažinti?

Indaplovė staiga pradeda netinkamai plauti ir ant indų atsiranda negražių nuosėdų? Tai dažna problema, kurią lemia dvi priežastys – gedimas arba netinkamas indų paruošimas plovimui. Atminkite, kad prieš dedant indus į indaplovę, juos reikia gerai nuskalauti. Maisto likučiai gali nusėsti ant likusių indų, todėl išėmus indai tampa dar nešvaresni nei prieš plaunant. Nepamirškite reguliariai valyti indaplovės. Tiesiog kartą per savaitę įpilkite stiklinę acto ir įjunkite aukštos temperatūros programą. Actas padės atsikratyti visų nešvarumų ir pelėsio. Ką daryti, jei indai kruopščiai nuskalaujami prieš dedant juos į indaplovę, tačiau juos išėmus vis dar yra dėmių? Patikrinkite, ar vanduo indaplovėje šiltas. Jei ne, tai ženklas, kad termostatas sugedo. Dėl šios priežasties indai atrodo tarsi visai neplauti. Deja, dėl tokio tipo gedimo įrenginį reikia tvarkyti.

REKLAMA

indaplovę

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].