Kelis mėnesius skalbimo mašinoje dingdavo mano kojinės. Pagaliau sužinojau priežastį

Į skalbimo mašiną įdėjote 2 kojines ir išėmėte tik 1? Tai visai dažnas reiškinys. Pasirodo, ir daug kitų smulkių drabužių skalbimo metu dingsta be pėdsako. Mes paaiškinsime, kur dingsta kojinės, kelnaitės ir liemenėlių petnešėlės.

REKLAMA

Kartais pasitaiko, kad rūšiuojant skalbinius tarp baltų drabužių atsiranda spalvota kojinė arba atvirkščiai. Tačiau kartais nutinka taip, kad į skalbimo mašiną įdedate 2 kojines, tačiau ištraukiate tik 1. Kur dingo kita kojinė? Atskleisime jums vieną paslaptį.

REKLAMA

Kur dingsta kojinės?

Jei jūsų kojinės reguliariai dingsta skalbimo metu, tai yra blogas ženklas. Labiausiai tikėtina, kad jūsų skalbimo mašina yra sugadinta. Kojinės, taip pat kelnaitės, liemenėlių petnešėlės, smulkios monetos iš kišenių dažniausiai dingsta dėl sulūžusios plombos. Paprastai žalos plika akimi nematyti. Kai būgnas pradeda suktis, sandariklis įsitempia. Kai verpimo metu į skylę patenka kojinė ar kitas smulkus drabužis, jis greitai įtraukiamas į skalbimo mašiną. Norėdami jį ištraukti, turite išardyti įrenginio apačią. Kai kurie žmonės tai padarę randa tikrą lobį.

Kaip neleisti kojinėms dingti?

Dabar jūs žinote, kur dingsta jūsų kojinės. Dabar tikriausiai galvojate, ką daryti, kad išvengtumėte tokios situacijos. Prieš mesdami kojines į būgną, jas galite susegti segtukais. Jei susegsite daugiau nei 1 porą, tikimybė, kad šis triukas pasiteisins, bus dar didesnė. Smulkius drabužius, įskaitant kojines, galite skalbti uždaruose medvilniniuose maišeliuose.  Dėl šios priežasties jie „nebeblaškys“ po mašiną ir jų neįtrauks pažeista plomba. Taip pat verta pasirūpinti savo mašina, kad ji nesugestų.

REKLAMA

Kaip prižiūrėti skalbimo mašiną?

Pirmiausia reguliariai valykite mašinos sandariklį ir patikrinkite, ar jis nepažeistas. Jei pastebėjote įtrūkimą, kuo greičiau jį pakeiskite. Taip pat stenkitės neperkrauti skalbimo mašinos. Per daug pilnas būgnas turi įtakos skalbimo efektyvumui, jūsų mašina gali sugesti. Manoma, kad optimalus mašinos užpildymas yra toks, kuris leidžia laisvai įkišti ranką į būgną.

skalbimo

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].