Teoriškai kelias į Vokietiją nėra toks jau tolimas, pas vakarinius kaimynus lankomės dėl įvairių priežasčių, vieni ten vyksta darbo reikalais, kiti planuoja turistinę kelionę atostogoms ar ilgajam savaitgaliui, o kartais tiesiog pasiimame lagaminą į rankas ir lekiame susitikti su draugais, kurių nematėme jau kurį laiką.

REKLAMA

Šiuolaikinis pasaulis leidžia keliauti greitai, visiškai be jokių problemų. Vokietiją galime pasiekti praktiškai bet kokia transporto priemone – automobiliu, autobusu, lėktuvu ar mikroautobusu, tad apžvelkime pastaruosius. Nepaisant to, anksčiau keliautojai rinkdavosi šį susisiekimo variantą dėl mažesnių išlaidų arba dėl nuosavo automobilio trūkumo. Šiandieninės kelionės Lietuva-Vokietiją mikroautobusu – visai kita istorija, kitoks komfortas.

Galite būti tikri, kad vežėjas deda visas pastangas, kad sutartas kelionės planas būtų vykdomas laiku ir iki minučių tikslumu. Svarbu tai, kad mikroautobusų keliavimas į Vokietiją yra vienas ekonomiškiausių sprendimų, visos išlaidos pasiskirsto nuo kelių iki keliolikos žmonių, ko dėka bilieto kaina gerokai mažesnė.

 

Štai keletas aspektų, dėl kurių keleivių vežimas į Vokietiją mikroautobusu yra patraukli alternatyva:

REKLAMA
  • Aukštas komforto lygis:

Patogios sėdynės, oro kondicionierius ir erdvi vieta kojoms, todėl kelionė yra patogi. Patogios kelionės sąlygos leidžia keliautojams atsipalaiduoti ir mėgautis vaizdais be nereikalingo streso.

  • Maršruto lankstumas:

Kiekvienas keleivių vežimas Lietuva-Vokietija yra kruopščiai suplanuotas, apimantis tiek didžiuosius miestus, tiek mažesnius miestelius, o tai leidžia pasiekti įvairias Vokietijos vietas. Maršrutai pritaikomi, kad atitiktų įvairius keliautojų poreikius, derinant komfortą ir maršruto efektyvumą.

  • Prieinamos kainos:

Konkurencingos kainos, dėl kurių keleivių pervežimas tampa prieinamas daugiau žmonių. Tačiau įperkamumas nereiškia blogesnę paslaugų kokybę – mikroautobusai į Vokietiją atitinka aukščiausius standartus.

  • Šiuolaikinių patogumų prieinamumas:

Prieigą prie USB įkroviklių, Wi-Fi ir kitų patogumų, suteikiant keliautojams patogią prieigą prie technologijų kelionės metu.

REKLAMA

Keleivių saugumas yra prioritetas. Patyrę vairuotojai atitinka aukščiausius saugos standartus. Mikroautobusai į Vokietiją yra reguliariai tikrinami ir prižiūrimi, kad kelionė būtų sklandi. Žmonių pervežimas iš Lietuvos į Vokietiją yra ne tik transportas, bet ir galimybė patogiai kelionei, kurios metu keliautojai gali mėgautis visu komfortu ir saugumu. Saugumas yra itin svarbus keliaujant, galite būti tikri, kad kiekvienoje sėdynėje yra saugos diržai. Svarbu tai, kad autobusuose draudžiama vartoti alkoholį, o tai taip pat turi didelės įtakos vairavimo patogumui. Dėl to transportu gali naudotis visi: senjorai, jaunimas, šeimos su vaikais, pavieniai asmenys.

 

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].