Švarus vonios kambarys – kiekvieno, mėgstančio tvarką, svajonė. Deja, išlaikyti švarią dušo kabiną, vonią ir furnitūrą yra labai sunku. Žinoma, tai pareikalauja nemažai laiko ir pastangų, todėl naudinga pasinaudoti tam tikromis gudrybėmis, kurios padės viską atlikti gerokai paprasčiau.

REKLAMA

Valant vonios kambarį neretai tenka susidurti su kalkių nuosėdomis, kurios atrodo tikrai neestetiškai. Deja, naudojant specialias priemones ne visada pavyksta pasiekti norimų rezultatų. Daugiausia nešvarumų atsiranda ant dušo galvutės, todėl ji atrodo gana negražiai. Maža to, dėl kalkių nuosėdų vandens srovė gali tapti kur kas silpnesnė. Laimei, yra labai paprastas sprendimas, kaip išvalyti dušo galvutę be jokių pastangų.

Kaip nuo dušo galvutės pašalinti kalkių nuosėdas?

REKLAMA

Baltų ar gelsvų nuosėdų sluoksnis ant dušo galvutės atrodo tikrai neestetiškai ir apriboja vandens tekėjimą. Nuosėdos tiesiog užkemša skyles, todėl pro jas negali pratekėti vanduo. Tai nereiškia, kad reikia įdėti daug pastangų  valant dušo galvutę, ar, juo labiau, ją reikia pakeisti nauja.

Norėdami išspręsti šią problemą, turite naudoti du daiktus, kuriuos tikriausiai turite savo namuose. Geriausia vengti cheminių ir labai šarminių preparatų, kurie gali lengvai pažeisti jungiamųjų detalių konstrukciją.

REKLAMA

Paprastas būdas išvalyti dušo galvutę

Dušo galvutę veiksmingai išvalysite actu, kuris puikiai valo ir dezinfekuoja. Tereikia atsukti dušo galvutę ir įdėti ją į maišelį, pripildytą acto. Šis neįprastas valiklis visiškai ištirpins ant antgalio esančias nuosėdas. Tereikia dušo galvutę per naktį palikti mirkti acte, ir rezultatas jus tikrai maloniai nustebins. Galite išbandyti ir kitą dušo galvutės valymo būdą: jums net nereikės jos atsukti. Tiesiog pritvirtinkite maišelį su actu prie dušo galvutės ir palikite veikti.

REKLAMA

Galiausiai nuplaukite antgalį šiltu tekančiu vandeniu, kad pašalintumėte likusias kalkių nuosėdas. Jei dušo galvutė yra labai nešvari, šį metodą gali tekti pakartoti. Kai nuskalausite dušo galvutę, patikrinkite, ar vanduo bėga taip, kaip turėtų. Jei viskas veikia nepriekaištingai, tai yra ženklas, kad actas atliko savo darbą.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].