Kandys niekada neužsiveis spintoje, jei naudositės šiuo metodu

Kandys yra nemalonūs kenkėjai, kurie valgo jūsų mėgstamus drabužius. Kad jie nepasirodytų, turite laikytis daugybės laiko patikrintų patarimų. Pristatome efektyviausius.

REKLAMA

Kandys labai bijo gvazdikėlių kvapo. Todėl gvazdikėlius sumalkite kavamale ir po 1 arbatinį šaukštelį įdėkite į maišelius ar paprastas nailonines kojines (sveikas, švarias).

REKLAMA

kandys

Maišelius ir kojines su gvazdikėlių milteliais dėkite į drabužių kišenes ir spintelių lentynas.  Kandys labiausiai myli natūralius drabužius, tad stenkitės juos apsaugoti labiausiai.

REKLAMA

Batai su natūraliu kailiu taip pat yra mėgstamas kandžių maistas. Jei norite tai padaryti, į bato vidų įkiškite susuktą laikraštį ir įdėkite kojinę su 1 šaukšteliu arbatos, 2 lauro lapai ir 1 šaukšteliu gvazdikėlių miltelių. To užteks visam vasaros sezonui. Gvazdikėliai šiuos vabzdžius atbaidys mažiausiai 6 mėnesiams, tuomet miltelius reikės pakeisti.

REKLAMA

kandys

Jei vabzdžiai jau apsigyveno jūsų spintoje, tuomet reikia paimti drabužius, ant kurių radote skylutes, įdėti į maišelį ir padėti 24 valandoms į šaldiklį. Kandžių lervos taip mirs. Tada išskalbkite drabužius šiltu vandeniu su nedideliu kiekiu amoniako. Spintą reikia išvalyti: visas lentynas nuvalykite amoniaku, išskalbkite visus drabužius. Išsamesnį sąrašą dalykų, kurių bijo kandys, galite sužinoti peržiūrėję vaizdo įrašą:

REKLAMA

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].