Kaip per kelias minutes užtaisyti drabužiuose skylę be adatos ir siūlų?

Skylės drabužiuose dažnai atsiranda tose vietose, kur jų neturėtų būti. Dėl to drabužius dažnai išmetame. Sužinokite, kaip užtaisyti skylę be adatos ir siūlų.

REKLAMA

Dabartinė mada labai kasdieniška, todėl vienos tendencijos nėra. Štai kodėl vis daugiau žmonių išreiškia savo asmenybę per ekscentrišką stilių. Be to, dabar madinga yra suteikti drabužiams antrą gyvenimą. Tačiau drabužiai ne visada atrodo taip, kaip turėtų. Kartais suplyšusios kelnės ar palaidinės praranda žavesį.

REKLAMA

Kaip užtaisyti skylę per 5 minutes?

Jei neturite siuvimo įgūdžių, nesijaudinkite. Jums tereikia termo juostos ir lygintuvo. Nedaug žmonių žino, kad šios galanterijos įtaiso dėka galite sutrumpinti užuolaidas net nenaudodami siuvimo mašinos. Įdomu tai, kad termo juosta tiks visiems audiniams, o nedidelius siuvimo pakeitimus galite atlikti patys.

  • Įkaitinkite lygintuvą ir išlyginkite vietą, kur yra skylė.
  • Tada perkelkite medžiagą į kitą pusę ir sujunkite skylės kraštus.
  • Dabar uždenkite skylę juostele.
  • Ant skylės uždėkite audinio gabalėlį, pageidautina tos pačios spalvos, ir išlyginkite.
  • Medžiagai atvėsus, problema išnyks, o kritinė vieta taps nematoma.

Kaip greitai atnaujinti drabužius?

Kai mėgstami drabužiai yra geros būklės, bet nebedaro gero įspūdžio, verta juos atnaujinti. Tai užtrunka tik kelias sekundes ir šiek tiek darbo. Kristalai ir blizgučiai niekada neišeina iš mados, todėl pasiimkite drabužių klijus. Šiuo metodu galima atnaujinti ir batus, ypač aukštakulnius. Kartais jų kulnai tampa nebegražūs, o šio metodo dėka jie įgis naują gyvenimą. Tačiau jei jūsų palaidinės ar kelnių spalva yra išblukusi, naudokite audinių dažus. Šis pigus būdas pakeis jūsų drabužius.

REKLAMA

drabužiuose

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].