Kaip lengvai išvalyti lygintuvo padą be specialių priemonių?

Kiekvieną kartą panaudojus lygintuvą, anglies nuosėdos ant pado tampa vis didesnės. Tam tikru metu tarša peržengia visas leistinas normas ir pradeda rimtai trukdyti naudoti lygintuvą. Galite pagalvoti, kad geriausias lygintuvo valymo būdas yra speciali valymo priemonė. Tačiau lygintuvo padą išvalyti galima ir daiktais, kurie greičiausiai jau yra kiekvienuose namuose.

REKLAMA

Norint paprastai, greitai, efektyviai ir pigiai nuvalyti lygintuvo padą, reikės aspirino tabletės. Taip pat galite naudoti paracetamolio tabletę. Prireiks ir pinceto. Jei pastarojo nėra namuose, galite panaudoti reples. Pagrindinis dalykas šiuo atveju yra ne per stipriai suspausti rankenas, kad nesutraiškytumėte tabletės.

REKLAMA

Visų pirma, įjunkite ir tinkamai įkaitinkite lygintuvą. Pageidautina, kad jo padas būtų toks karštas, kiek leidžia įrenginio konstrukcija. Tada, naudodamasis pincetu ar replėmis, atsargiai paimkite paracetamolio ar aspirino tabletę, kad ji kuo labiau išsikištų už metalinių instrumento „ūsų“. Dėkite tabletę ant pado ir pradėkite ją tirpdyti. Aspirinas ištirpins anglies nuosėdas itin efektyviai! Priklausomai nuo pado nešvarumo, reikės naudoti vieną ar daugiau tablečių.

REKLAMA

Kai visos nuosėdos ištirps ir nutekės padu, beliks išjungti lygintuvą ir palaukti, kol atauš. Toliau apsiginkluokite drėgnu skudurėliu ir kruopščiai nuvalykite darbinę lygintuvo zoną bei pašalinkite visus anglies nuosėdų pėdsakus. Darbo metu būkite atsargus, kad nenusidegintumėte ant įkaitusio pado.

REKLAMA

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].