Kaip išvalyti geltonas dėmes tualete?

Mūsų tualetui jau kiek daugiau nei 8 metai. Kai pirkome, šis modelis buvo vienas stilingiausių ir kokybiškiausių. Žinoma, mes su vyru puikiai supratome, kad brangus tualetas mums netarnaus amžinai. Tačiau kai tik pradėjome pastebėti geltonus dryžius ant jo sienelių, tikrai jautėmės labai nusivylę. Tačiau mano išradingumas mūsų šeimos nenuvylė. Atskleisime, kokia viena procedūra per savaitę gali pašalinti geltonas dėmes nuo jūsų tualeto.

REKLAMA

Iš principo mes nededame šepečio į tualetą. Man tai atrodo pats vulgariausias ir nehigieniškiausias kasdienio gyvenimo objektas. Klausiate, kaip tada išvalyti tualetą? Kad jis būtų švarus be jokių papildomų pastangų, reguliariai naudoju vieną seną gudrybę. Indaplovės tabletė ir įprasti popieriniai rankšluosčiai man padeda susidoroti su geltonomis dėmėmis.

Kaip bus lengviausia nuvalyti geltonas dėmes tualete?

REKLAMA

Kaip bebūtų keista, su šia užduotimi susidoroja indaplovės tabletė, turinti 5+ įvertinimą. Visų pirma, ją reikia sutrinti į miltelius. Tada sumaišykite šiuos miltelius su stikline šilto vandens giliame inde. Stenkitės išmaišyti kuo geriau. Į šį tirpalą pamirkykite popierinius rankšluosčius. Jų turėtų būti tiek, kad padengtų visą geltonų dėmių paviršių.

Ant dėmių uždėkite sudrėkintą popierių ir palikite bent 20 minučių pastovėti. Jei dėmės yra senos, procedūra gali užtrukti ilgiau. Po 20 minučių nuimkite šlapią popierių ir kempinėle perbraukite nešvarias vietas. Geltonumo neliks nė pėdsako. Po šios procedūros paviršius nusivalys lengvai ir greitai.

REKLAMA

geltonas

Jei taip pat norite pabandyti nuvalyti geltonas dėmes nuo tualeto naudodami indaplovės tabletę, nepamirškite mūvėti pirštinių. Nors tai nėra agresyvi cheminė medžiaga, ji vis tiek gali pakenkti gležnai rankų odai. Pasidalinkite, ar turite kokių nors tualeto priežiūros paslapčių? Kaip palaikote jo švarą? Norėtumėme sužinoti apie jūsų patirtį komentaruose!

REKLAMA

geltonas

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].