Kaip atgaivinti išblukusius skalbinius: balta tarps baltesnė, o spalvos - ryškesnės

Laikui bėgant visi skalbiniai išblunka: balta tampa pilka arba geltona, o spalvos neberyškios. Ir net jei drabužis yra visiškai švarus, jis nebeatrodo reprezentatyvus. Tačiau neskubėkite jo atsikratyti, nes yra vienas labai paprastas būdas šiai problemai išspręsti.

REKLAMA

Reikės:

  • baliklio
  • dėmių valiklio
  • prausimosi gelio

Pašalinsite išblukimą 2 etapais. Pirmasis iš jų yra mirkymas. Į indą pripilkite karšto vandens ir įpilkite baliklio.

REKLAMA

Baliklis gana gerai veikia ir vienas, tačiau kad gautumėte dar geresnį rezultatą, sumaišykite jį su prausimosi geliu arba dėmių valikliu. Pastarojo užteks dviejų dangtelių.

Skalbinius palikite mirkti apie 3 valandas, jei reikia, periodiškai apverskite, kad vanduo visiškai apsemtų audinį. Praėjus šiam laikui, net ant drėgnų skalbinių aiškiai matysis, kaip jie atsigaivino. Atkreipkite dėmesį, koks pilkas vanduo! Ir tai atsižvelgiant į tai, kad skalbiniai buvo visiškai švarūs, vadinasi, kad tai yra „pilkumas“, kuris buvo audinio viduje.

REKLAMA

Išmirkusius skalbinius išgręžkite ir išskalbkite. Patartina įtraukti papildomą skalavimą, kad visi produktai būtų gerai išskalauti.

REKLAMA

Štai ir viskas, žavėkitės rezultatu!

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].