Kai kurie žmonės ant lango uždeda šlapią rankšluostį: perskaitę straipsnį taip pat padarysite ir jūs

Žema temperatūra išlieka daugelyje pasaulio regionų, tačiau tai nereiškia, kad horizonte nėra nė užuominos apie artėjančią karštą vasarą. Praėjusieji metai buvo karščiausi nuo temperatūros matavimų pradžios. Daugelis mokslininkų prognozuoja, kad tai yra karštojo periodo, kuris pamažu taps norma ir laukinei gamtai, ir žmonijai, pradžia.

REKLAMA

Atėjus vasarai, grėsmingai karštomis naktimis, gerai išsimiegoti gali būti iššūkis. Turėti kondicionierių būtų idealu, tačiau tai – prabanga, kurią gali sau leisti ne kiekvienas. Nesijaudinkite, pristatysime 6 paprastas gudrybes, kurios padės ramiai išsimiegoti. Jums nereikės išleisti daug pinigų…

REKLAMA

1. Triukas su šalta pagalve

Nors tai gali atrodyti netradicinis būdas, kai kurie sako, kad tai stebėtinai veiksminga! Tiesiog suvyniokite pagalvę į plastikinį maišelį ir įdėkite į šaldytuvą parai. Atėjus miego laikui, po užvalkalais pakiškite vėsią pagalvę, kad galėtumėte gerai išsimiegoti.

2. Puikus triukas su rankšluosčiu

Norėdami pagerinti miegą karštu oru, išbandykite šį skalbimo eksperto Deyano Dimitrovo patarimą: pamirkykite rankšluosčius šaltame vandenyje ir padėkite juos strateginėse vietose aplink savo namus. Tai atvėsins orą ir sukurs geresnes sąlygas namuose karštuoju metų laiku.

REKLAMA

Atidarykite langą ir pakabinkite šlapią rankšluostį, iš esmės sukurdami natūralų „Pasidaryk pats“ oro kondicionierių, kuris daro stebuklus karštomis naktimis. „Šis metodas leidžia nuo rankšluosčių paviršiaus išgaruoti vandeniui ir atvėsinti pro langą tekantį orą. Kadangi šį triuką galima atlikti ir be papildomų įrankių, tai pigi ir naudinga alternatyva žmonėms, neturintiems kondicionieriaus“, –  sako  Dimitrovas.

Deyanas Dimitrovas taip pat siūlo įlašinti kelis lašus eterinių aliejų, pavyzdžiui, levandų, į skalbimo mašinos audinių minkštiklio skyrių skalbiant rankšluosčius. Tai ne tik sustiprins kvapą, bet ir prisidės prie malonesnės ir aromatingesnės patirties.

REKLAMA

3. Ventiliatorius su ledukais

Norėdami atvėsinti kambarius prieš miegą, priešais ventiliatorių pastatykite padėklą ar dubenį su ledukais.

Šis paprastas triukas efektyviai atvėsins kambarį ir suteiks geresnes sąlygas miegui.

REKLAMA

žmonės

4. Išneškite iš kambario visus įrenginius

Išvalykite savo miegamąjį nuo visų šilumą skleidžiančių elektroninių prietaisų, ypač tų, kurie kraunasi. Elektroniniai prietaisai generuoja nereikalingą šilumą, todėl kambario temperatūra pakyla, o tai gali sutrikdyti jūsų miegą.

REKLAMA

5. Atgaivinanti pėdų vonelė

Prieš miegą pasidarykite šaltą pėdų vonelę, kad gautumėte dvigubą naudą: atvėstumėte ir geriau išsimiegotumėte. Kojų vėsuma sukelia natūralią organizmo reakciją, pagerina kraujotaką šioje srityje ir atpalaiduoja visą kūną.

6. Naudokite šaltas kojines

Mėgaukitės gaiviu nakties miegu su šaltomis kojinėmis, ypač šiltesnėmis naktimis. Tiesiog įmeskite kojines į šaldiklį ir užsimaukite jas prieš miegą. Jūsų laukia vėsi ir svajinga naktis!

REKLAMA

Aš iš tikrųjų niekada negirdėjau apie šiuos metodus, bet atrodo, kad juos tikrai verta žinoti. Idealus sprendimas, jei namuose yra vaikų ar vyresnio amžiaus žmonių, kurie karštomis vasaros naktimis galėtų pasinaudoti papildoma vėsa.

Pasidalinkite šia puikia paslaptimi su draugais ir leiskite vėsiai atmosferai plisti žaibiškai! Nelaikykite karščio savo namuose. Papasakokite šiuos metodus draugams ir leiskite vasaros poilsiui prasidėti!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].