Kad virtuvės kriauklė blizgėtų, naudokite miltus. Tinka net patys pigiausi!

Kiekvienai save gerbiančiai namų šeimininkei turėti švarią virtuvę yra svajonė. Deja, kai reikia plauti nešvarius indus, nėra burtų lazdelės, kuri viską sutvarkytų vos ja mostelėjus. Tenka pačiai valyti kriauklę, o tai yra sunkiausia ir sudėtingiausia. Kokia magija galima pasinaudoti, kad atsikratytumėte šios dirginančios nešvaros? Yra viena gudrybė.

REKLAMA

Norite, kad metalinės kriauklės vėl blizgėtų? Manote, kad reikia specialių valymo įrankių? Turbūt nereikia nė sakyti, kad šios rūšies produktai jums ir aplinkiniams gali sukelti alergiją.

REKLAMA

Laimei, yra saugus ir sveikas būdas išvalyti virtuvės kriauklę. Viskas, ko jums reikia, yra miltai.

REKLAMA

Ką daryti?

  1. Pirmiausia išplaukite kriauklę muilu ir vandeniu. Galite naudoti ir indų ploviklį.
  2. Kruopščiai nusausinkite kriauklę audiniu arba sausa servetėle. Nepraleiskite šio žingsnio!
  3. Pabarstykite kriauklę miltais.
  4. Kriauklę uždenkite sausa šluoste, lygiai taip pat, kaip vaškuotumėte automobilį.
  5. Surinkite likusius miltus.

REKLAMA

Neteksite žado, kai pamatysite, kaip kriauklė blizga. Jei atvirai, joks kitas metodas negali suteikti kriauklei tiek daug spalvų.

REKLAMA

Kai virtuvė švari, laiką galima leisti su šeima.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].