Siūlas ant riešo yra galingas talismanas, kurio daugelis žmonių tinkamai neįvertina. Ekspertai papasakojo, kokios spalvos gali būti šis talismanas ir kaip jį susikurti bei pačiam įkrauti tinkama energija.

REKLAMA

Talismanai – akmenys yra labai populiarūs, tačiau nebūtina jų pirkti, kad sulauktumėte sėkmės ar apsaugos. Tai padaryti padės juodas arba raudonas siūlas. Pirmiausia reikia žinoti, kokią spalvą pasirinkti.

Juodas siūlas ant riešo

Juoda – tai magiška stebuklingos apyrankės spalva. Juodas atspalvis apsaugo žmogų nuo nuodingų žmonių, nuo energetinių vampyrų, negandų ir blogos akies. Juodas siūlas yra stipriausias amuletas, apsaugantis nuo bet kokios neigiamos priešų ir piktavalių įtakos.

REKLAMA

Blogi prietarai tuos, kurie ant riešo nešioja juodą siūlą, taip pat apeina. Tiksliau tariant, šių prietarų galimos pasekmės apeina šiuos žmones ratu. Nors žmonės be amuleto gali būti jautrūs neigiamam, priešais juos prabėgusios juodosios katės poveikiui, juodo siūlelio ant riešo savininkai daugeliu atvejų būna saugūs.

Juodą siūlą ant riešo naudinga nešioti pavojingomis mėnesio dienomis, kai planetos nesiderina su žvaigždėmis. Be to, jį būtinai reikėtų dėvėti penktadienį, 13-ąją mėnesio dieną. Tai išgelbės jus nuo problemų ir rūpesčių. Galite ir turėtumėte jį naudoti bet kuriuo jums probleminiu laikotarpiu.

Jei norite pasigaminti juodą siūlą kaip talismaną, turėtumėte jį gaminti iš natūralaus audinio. Puošybos elementas turi būti Žemė ir Vanduo, todėl norint pasigaminti apsauginį talismaną, reikia trims dienoms įkišti siūlą į maišelį su žemėmis arba pilnaties dieną pamerkti siūlų ritę į vandenį ir palikti ją ten nakčiai. Didelis trūkumas yra tame, kad neįmanoma pakartotinai įkrauti apsauginio juodo siūlo. Turėsite viską daryti visą laiką iš naujo.

Raudonas siūlas ant riešo

REKLAMA

Raudoną siūlą ant riešo pastebime labai dažnai. Tai reiškia, kad jis atneša sėkmę ir didina energiją. Jei dabar jūsų gyvenime atėjo laikotarpis, kai reikia griebti jautį už ragų, raudonasis siūlas bus neįkainojamas ir geriausias jūsų pagalbininkas.

Jis neša sėkmę, todėl sunkiose situacijose galėsite likti su fortūna kišenėje. Raudonas riešo siūlas gerina žmogaus nuotaiką, didina produktyvumą. Jis didina kūrybiškumą, stiprina biologinį lauką ir labai sustiprina šeštąjį pojūtį. Raudona gija padeda meilės bei finansų srityse.

REKLAMA

Norėdami pasigaminti tokį talismaną, tiesiog atsikirpkite gabalėlį siūlo, užriškite jį ant rankos ir tris kartus sukalbėkite paprastą užkalbėjimą: „Tai sėkmei ir laimei. Mane aplenks nesėkmės”. Šį užkalbėjimą reikia kartoti kiekvieną rytą iš karto pabudus. Taip pat labai svarbu kuo ilgiau nenusiimti raudonojo siūlo. Po dviejų mėnesių jo poveikis silpsta, todėl tada svarbu siūlą pakeisti, bet ne vėliau kaip po 3-4 mėnesių.

Šis talismanas tinka ir mažiems vaikams. Raudonas siūlas suteikia sėkmę moksluose.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].