Ką reikia padaryti, kad namuose jaustumėme komfortą?

Kai žmogui nejauku savo namuose, tai yra labai blogai. Ekspertai papasakojo, kas gali sukelti diskomfortą bei kaip šią situaciją galima ištaisyti.

REKLAMA

Jei jums nepatinka būti savo namuose, turite kažką daryti. Akivaizdu, kad energijos srautai, užpildantys jūsų namus, tapo mažiau palankūs. Dėl to kenčia jūsų pačių energija ir pablogėja čakrų darbas.

namuose

Šiukšlės ir purvas

Jei nevalysite namų, anksčiau ar vėliau komforto jausmas tikrai išnyks. Stenkitės visada palaikyti tvarką namuose. Net jei jums nerūpi dulkės ir netvarkingi daiktai, tai nereiškia, kad būsto energija bus tobula. Qi energijos srautai, patenkantys į namus iš išorės, negali normaliai judėti, kai juose viešpatauja chaosas. Stenkitės bent šiek tiek laiko skirti valymui, kad būtų kuo mažiau diskomforto.

Namų tvarkymui galite skirti ne visą dieną. Pavyzdžiui, kiekvieną dieną po darbo galite skirti dvidešimt minučių vieno kambario valymui.

REKLAMA

Seni daiktai

Senų, nereikalingų, sulūžusių daiktų gausa – viena iš priežasčių, kodėl namuose būti yra nemalonu. Nereikalingos šiukšlės gali pabloginti nuotaiką. Seni daiktai gali spinduliuoti neigiamą energiją arba blokuoti teigiamų bangų srautą.

Jei turite ką nors, kas gali sutrikdyti teigiamus srautus, geriau šiuos daiktus padėkite į sandėliuką. Jei nėra sandėliuko, galite pabandyti padėti daiktus tamsioje vietoje. Tai turi būti daroma atsargiai, nesukraunant visko į vieną krūvą. Taip galėsite sumažinti neigiamą poveikį ir grąžinti namams komfortą.

Bloga šviesa

Prastas apšvietimas labai pablogina mūsų nuotaiką ir neleidžia mums iki galo mėgautis buvimu namie. Be to, esant silpnai šviesai, mūsų organizme gali padidėti melatonino kiekis, kuris sukelia mieguistumą ir praneša organizmui, kad laikas miegoti. Žmogus jaučia, kad turi mažiau jėgų.

REKLAMA

Lengviausias būdas išspręsti šią problemą – naudoti galingesnes lemputes. Tada mieguistumas praeis, šį jausmą pakeis linksmumas ir pozityvumas.

Neteisingai pastatyti baldai

Pagal fengšui taisykles, kambario centras visada turi būti laisvas. Qi energija teka per centrą – nuo ​​lango iki durų. Stenkitės nestatyti baldų šių srautų kelyje. Jei pažeisite šią paprastą taisyklę, tada pirmiausia šiame kambaryje, o paskui ir visame name nebus labai malonu leisti laiką.

REKLAMA

Neteisingai pastatyti baldai gali sukelti problemų meilėje, bendraujant su artimaisiais. Galiausiai tai sukelia įtampos jausmą.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].