Jau daugelį metų dedu šią priemonę į kiekvieną skalbimą. Draugai giria mano drabužius

Skalbimas yra vienas iš daugelio nemėgstamiausių darbų. Visas procesas trunka mažiausiai kelias valandas, o džiovinimas kartais trunka net kelias dienas. Labai dažnai drabužiai kvepia ne taip, kaip turėtų, tad tai mus erzina. Ar žinojote, kad druska gali pakeisti cheminius ploviklius? Nuo šiol skalbimas bus visiškai kitoks.

REKLAMA

Skalbdami dažniausiai naudojame miltelius ir minkštiklį. Tačiau jie ne visada veikia taip, kaip turėtų, ir kainuoja tikrai daug. Užuot permokėję, tiesiog naudokite druską.

REKLAMA

Kaip veikia druska?

Įdėkite skalbinius į skalbimo mašiną ir supilkite skalbimo miltelius į stalčių. Antrame žingsnyje audinių minkštiklį pakeiskite druska, jos pakanka 1 valgomojo šaukšto. Taip pat galite įlašinti kelis lašus pasirinkto eterinio aliejaus. Tada gausite norima aromatą. Pasirodo, šis metodas veikia daug geriau nei standartinis audinių minkštiklis, nes natūralios priemonės yra švelnesnės audiniams. Druska pavers drabužius minkštais. Šis metodas yra visiškai saugus vaikams ir alergiškiems žmonėms, nes nesukels dirginimo.

Kodėl į skalbinius verta berti druskos?

Druska – tai ekologiška priemonė, kuri išlaikys drabužius geros būklės. Skirtingai nei naudojant cheminius preparatus, audiniai ne kietės, o minkštės. Todėl skalbiant rankšluosčius, kurie pažeisti audinių minkštiklio, verta naudoti druską. Šis produktas taip pat yra natūralus dėmių valiklis, nes nešvarumai išnyksta akimirksniu. Tiesiog pabarstykite druską ant dėmės, tada įtrinkite ir išplaukite. Rezultatas tikrai viršys jūsų drąsiausius lūkesčius. Tačiau būkite atsargūs su jos kiekiu, nes galite sugadinti tam tikras skalbimo mašinos dalis ir patirti papildomų išlaidų. Atminkite, pakanka 1 šaukšto skalbimo druskos.

REKLAMA

Ką dar galite naudoti skalbdami drabužius?

  • Kepimo soda yra skalbimo miltelių pakaitalas. Ji pašalins blogą kvapą ir dezinfekuos drabužius. Tai turės teigiamos įtakos skalbimo mašinos būklei, taip pat ji pašalins mikrobus ir pelėsius.
  • Burnos skalavimo skystis taip pat yra geras pasirinkimas siekiant išlaikyti drabužių švarą. Jis sėkmingai pakeis audinių minkštiklį ir skalbinių koncentratus.

skalbimas

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].