Išmeskite šiuos daiktus iš savo spintos. Seniai turėjote tai padaryti

Drabužių spinta yra labai privati ​​namų dalis, kuri gali būti perpildyta. Mes jums papasakosime, ko nereikia laikyti savo spintoje. Pasistenkite šiuos daiktus išmesti kuo greičiau!

REKLAMA

Kiekvienas svajoja apie estetišką drabužių spintą, kurioje drabužiai atrodytų kaip geriausioje parduotuvėje. Sumanūs sprendimai, patogus priėjimas, erdvios lentynos – tikra svajonė. Tačiau dažniausiai mūsų spintos yra mažos, o drabužių jose yra per daug. Daugelis žmonių spintą naudoja kaip daiktų laikymo vietą, todėl ji tampa tikru įvairių daiktų lobiu.

REKLAMA

Ko nelaikyti spintoje?

  • Kiekvienoje spintoje galite rasti „gėrybių“ , t. y. daiktų ar drabužių, kurie gali mums praversti kažkada ateityje. Kelių dydžių mažesnių kelnių pirkimas skatina mus numesti svorio. Tiesą sakant, tokie drabužiai tik guli spintos apačioje ir užima vietą. Todėl jei norite, kad jūsų drabužių spinta būtų tvarkinga, atsikratykite visų per mažų ar per didelių drabužių.
  • Suvenyrai taip pat gyvena daugelyje spintų, kur dulka ir laukia, kol vėl prisiminsite jų egzistavimą. Senos nuotraukos ar laiškai turėtų būti estetiškai išdėlioti ant sienos ir neužimti vietos spintoje. Jei daiktai turi sentimentalią vertę, su jais turėtų būti elgiamasi tinkamai.
  • Puošnūs kostiumai, perukai ir keistos aprangos teminiams vakarėliams taip pat neturėtų būti palikti spintoje. Dažniausiai tokius daiktus naudojame vos kelis kartus per metus, todėl verta juos laikyti atskirai.

Nedelsdami pašalinkite šiuos daiktus iš savo spintos

  • Kai rūbai puikiai tinka persirengimo kabinoje, tačiau grįžus namo jų nebenorite, nieko nelaukite – tiesiog skubėkite juos grąžinti. Daugumoje parduotuvių galite grąžinti prekes per kelias dienas nuo įsigijimo. Niekam nereikia dar vieno nereikalingo daikto, kuris tik erzina ir užima vietą spintoje.
  • Gražiai sudėtos batų poros puikiai atrodo, tačiau jie neturėtų būti laikomi spintoje. Todėl geriau įsigyti batų lentyną, kurioje tilps daug porų batų ir kuri stovės prie pat įėjimo į namus. Taip sutaupysite laiko.
  • Spinta kaip pinigų seifas nėra geriausias sprendimas XXI amžiuje. Daugelis žmonių vis dar laiko savo santaupas spintoje.
  • Maisto laikymas spintoje yra didžiausia nuodėmė. Jis pritraukia vabzdžius, kurie yra kenkėjai ir kurių sunku atsikratyti. Jie gali sugadinti drabužius.

daiktus

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].