Ledo kubeliai, pagaminti iš šaldytų vaistažolių užpilų, turi ne tik kosmetinį poveikį. Jie turi baktericidinių ir žaizdas gydančių savybių ir tinka odos sudirgimui malšinti. Šaldytų žolelių užpilų ledo kubeliai turi ne tik kosmetinį poveikį. Jie pasižymi baktericidinėmis, žaizdas gydančiomis savybėmis, gerai malšina odos sudirgimą. Labai veiksminga nuvalyti odą šalavijų ir ramunėlių ledo kubeliais. Padeda nuo uždegimo (dezinfekuoja). Šalavijas turi jauninamųjų savybių.

REKLAMA

Norint juos pagaminti, jums reikės:

 • 1 stiklinės ramunėlių užpilo,
 • 1 stiklinės šalavijų užpilo.

Sumaišykite ramunėlių ir šalavijų antpilus, supilkite mišinį į formeles ir užšaldykite.

REKLAMA

Ledo kubelius galima pasigaminti ir iš alijošiaus užpilo. Toks ledo gabalėlis bus tinkamas naudoti sudirgusiai ir jautriai odai.

Norint juos pagaminti, jums reikės:

REKLAMA
 • 5-7 alijošiaus (alavijo) lapų,
 • 1 stiklinės vandens.

Nuplaukite alijošiaus lapus, suvyniokite į popierių ir padėkite į apatinę šaldytuvo lentynėlę 15 dienų. Tada smulkiai supjaustykite lapus ir sudėkite juos į puodą. Užpilkite vandeniu ir palikite mirkti 2 valandas. Užpilą perkoškite, supilkite į formeles ir užšaldykite.

Ledo kubeliai su braškių užpildu. Atgaivinkite veido odą ir sudrėkinkite ją.

REKLAMA

Norint juos pasigaminti, jums reikės:

 • 1/2 stiklinės braškių,
 • 1/2 stiklinės vandens.

Uogas sutrinkite mediniu šaukštu. Uogų minkštimą užpilkite šaltu virintu vandeniu. Palikite 3 valandoms, tada perkoškite, supilkite į formeles ir užšaldykite.

REKLAMA

Atsiradus pirmosioms negilioms raukšlėms, galite pasigaminti ledo kubelių iš šalavijų, ramunėlių, liepų žiedų užpilo.

Norint juos pagaminti, jums reikės:

REKLAMA
 • 2 valgomųjų šaukštų šalavijų,
 • Ramunėlių ir liepų žiedų,
 • 1 valgomojo šaukšto virinto vandens.

Žolelių rinkinį užpilkite karštu virintu vandeniu, uždenkite ir palikite 30 minučių, kad pritrauktų. Tada perkoškite, supilkite į formeles ir užšaldykite.

REKLAMA

Jei turite sausą, labai jautrią odą, kuri linkusi sudirgti, pasigaminkite ledo kubelių iš pipirmėčių užpilo. Pipirmėčių vanduo stiprina odą, suteikia jai stangrumo ir veikia raminamai .

Norint pagaminti ledo kubelius, jums reikės:

REKLAMA
 • 2 šaukštų pipirmėčių
 • 1 valgomojo šaukšto vandens.

Pipirmėtes užpilkite karštu vandeniu. Palaukite, kol atvės, tada supilkite į formeles ir užšaldykite.

Kad būtų gražu ir estetiška, į kubelius galite pridėkite gyvų lauko gėlių.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].