Įmeskite tai į tualetą ir jis pats išsivalys. Mano mama man atskleidė šį metodą

Naminis tualeto valiklis gali būti tikras išsigelbėjimas, kai reikia greitai išvalyti tualetą arba tiesiog nesinori to daryti, bet žinote, kad tai būtina. Ši paprasta priemonė kainuoja centus ir priverčia tualeto sėdynę spindėti. Be to, visas vonios kambarys kvepia ypač gaiviai.

REKLAMA

Tualeto valymas – sizifiškas darbas, kurio tikrai niekas nemėgsta. Deja, tai tenka daryti kas kelias dienas. Priešingu atveju unitaze pradės daugintis bakterijos ir ant paviršiaus atsiras aprūdijusių nuosėdų dėmės. Tą tikrai lydės labai nemalonus kvapas. Laimei, norint palaikyti tualeto higieną, nereikia varginančio šveitimo. Yra paprastas triukas, kaip išvalyti tualetą be sunkaus darbo.

REKLAMA

Ką daryti, kai reikia greitai išvalyti tualetą?

Niekas nemėgsta naudotis nešvariu ar blogai kvepiančiu tualetu. Tikriausiai pašiurpstate vien pagalvoję apie tokį dalyką! Kita vertus, niekas nemėgsta valyti unitazo. Deja, norint palaikyti higieną, būtina dažnai jį valyti. Tačiau šiai veiklai nereikia skirti ilgų, brangių minučių. Yra paprastas būdas greitai ir be šveitimo jį išvalyti. Atskleisime jums priemonę, kuri padės viską sutvarkyti.

Tualeto kamuolys – kaip jį pasigaminti?

Norint paruošti naminius rutuliukus, kurie palengvins tualeto valymą, nereikia jokių įmantrių pasiruošimų. Jums reikia paprastų ingredientų, kuriuos tikriausiai jau turite namuose:

REKLAMA
  • 1 puodelio kepimo sodos;
  • 1 puodelio citrinos rūgšties;
  • citrinos žievelės;
  • kelis lašus mėgstamo eterinio aliejaus.

Kaip pasidaryti naminį tualetinį valiklį?

Tualeto valiklį pasiruošti labai paprasta. Pirmiausia į vidutinio dydžio dubenį supilkite sodą. Tada įpilkite citrinos rūgšties ir eterinio aliejaus. Galiausiai nutarkuokite citrinos žievelę. Sumaišykite ingredientus. Jei mišinys yra per birus, šiek tiek sudrėkinkite jį vandeniu. Užsimaukite pirštines ir rankose suformuokite didelius kamuoliukus. Iš vienos porcijos gausite bent kelis tokius kamuoliukus. Įdėkite juos į silikoninę formą arba plastikinę dėžutę, kurioje norite juos laikyti. Galite laikyti juos spintelėje apie dvi savaites. Praėjus šiam laikui, jie gali veikti daug silpniau arba visiškai prarasti savo savybes.

REKLAMA

Kaip veikia toks tualeto valymas?

Naudoti šią priemonę labai paprasta. Jei norite išvalyti savo tualetą, tiesiog paimkite vieną iš pagamintų kamuoliukų ir įmeskite į klozetą. Palikite kurį laiką, kad ištirptų. Galite išgirsti šnypštimą ir matyti putas – tai ženklas, kad preparatas pradeda veikti. Po kelių minučių tiesiog nuleiskite vandenį. Tualetas bus švarus ir kvepės gaiviai. Šį puikų triuką verta naudoti, pavyzdžiui, kai laukiate svečių, ir neturite laiko kruopščiai išvalyti tualeto.

tualetą

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.