Įlašinkite kelis lašus vandens į lygintuvą. Skirtumą pajusite iš karto

Sužinokite, kaip turėtis kvepiančius drabužius ir mėgaukitės jais kiekvieną dieną. Dėl šio paprasto triuko jūsų drabužiai kvepės jūsų mėgstamiausiu kvapu. Turbūt kiekvienas žmogus nori, kad jo drabužiai visada turėtų malonų aromatą. Žinoma, tai galima padaryti keliais būdais. Tačiau naudodami šį triuką galite padaryti du dalykus vienu metu, jums tereikia turėti lygintuvą.

REKLAMA

Kaip grąžinti drabužiams malonų kvapą?

Jums nebereikia pirkti kvepiančių audinių minkštiklių. Gerą drabužių kvapą galite atkurti lygintuvu. Pirmiausia į vandens bakelį įpilkite kelis lašus mėgstamo eterinio aliejaus ar kvepalų. Tada pradėkite lyginti drabužius. Iš jo sklindantys garai suteiks jūsų drabužiams malonų kvapą.

REKLAMA

Kaip lyginti drabužius iš abiejų pusių vienu metu?

Pasirodo, lyginti drabužius galima iš abiejų pusių vienu metu. Pirmiausia ant lyginimo lentos uždėkite aliuminio foliją (blizgia puse į viršų). Tada uždenkite ją drabužiu. Pradėjus lyginti drabužius ant taip paruoštos lentos, folija atspindės šilumą ir todėl vienu metu atsikratysite raukšlių abiejose drabužio pusėse.

Kaip išlyginti sunkiai pasiekiamas vietas?

Apykaklę, rankogalius ar tarpus tarp sagų labai sunku išlyginti lygintuvu. Todėl šiam tikslui naudokite plaukų tiesintuvą. Nustatykite vidutinę galią ir kurį laiką palaikykite tose vietose, kur yra nelygumų. Žinoma, prieš tai patikrinkite, ar tiesintuvas nėra apdegęs, nešvarus.

REKLAMA

Lyginimas vonioje

Jei jūsų lygintuvas sugenda, naudokite garus. Nuleiskite karštą vandenį iš maišytuvo vonios kambaryje. Tada pakabinkite drabužių pakabas ant dušo durų. Palaukite, kol garai išlygins nelygumus. Tą patį padarys ir garai, kurie susidaro prausiantis po dušu.

Pasidarykite purškiklį nuo nelygumų

Purškimo buteliuke sumaišykite: 1,5 puodelio vandens, 1 šaukštą acto ir 1 arbatinį šaukštelį plaukų kondicionieriaus. Šį mišinį užpurkškite ant suglamžytų drabužių.

REKLAMA

lygintuvą

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].