Įdėkite leduką į džiovyklę. Šis triukas sutaupys daug laiko

Drabužių lyginimas – vienas nemėgstamiausių namų ruošos darbų. Žmonės, kurie namuose turi džiovykles, gali nesunkiai to išvengti. Viskas, ką jums reikia žinoti, yra tai, kaip naudojant džiovyklę išlyginti savo drabužius.

REKLAMA

Šios gudrybės gali labai palengvinti jūsų gyvenimą. Kai kurios iš jų leidžia išvengti daugelio varginančių darbų. Jei norite turėti lygius drabužius, jums tereikia įmesti vieną daiktą į džiovyklę.

REKLAMA

Kaip išvengti drabužių lyginimo?

Kai kurių drabužių lyginti visai nereikia. Jei po plovimo juos gražiai pakabinsite, jie atrodys tvarkingai net nenaudojant lygintuvo. Tačiau šis triukas neveiks su visais drabužiais, nes jų medžiagos gali būti labai skirtingos. Tokiose situacijose galima naudoti garus. Kalbame ir apie garų lygintuvą, ir apie drabužių kabinimą virš virdulio su verdančiu vandeniu arba garuojančiame vonios kambaryje. Alternatyva – drabužiams ištiesinti galite naudoti specialų purškiklį. Tačiau visi šie triukai yra niekis, palyginti su būdu, kuris išpopuliarėjo „TikTok“ platformoje. Viena moteris parodė, kaip džiovyklėje išdžiovinti drabužius, kad jie atrodytų kaip ką tik išlyginti. Jei namuose turite skalbinių džiovyklę ir nemėgstate lyginimo, stenkitės išnaudoti jos visus privalumus.

džiovyklę

REKLAMA

Kaip džiovinti drabužius džiovyklėje, kad jų nereikėtų lyginti?

„TikTok“ pateiktas triukas yra labai paprastas ir praktiškai nereikalauja jokių pastangų.  Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasiruošti ledo kubelius ir įmesti juos į džiovyklę kartu su drabužiais. Kitas žingsnis – pasirinkti trumpą džiovinimo programą.

Kuo pakeisti ledo kubelius?

„TikTok“ vartotojai piktinosi šia gudrybe. Keletas žmonių taip pat pasiūlė alternatyvą ledo kubeliams. Tarp siūlomų pakaitalų buvo drėgna šluostė arba kempinė. Keletas žmonių taip pat pastebėjo, kad kai kurie džiovyklių modeliai turi džiovinimo garais funkciją. Jei jūsų džiovyklė taip pat ją turi, jums nereikia nieko dėti į būgną. Galite tiesiog pradėti naudotis šia galimybe ir išvengsite varginančio drabužių lyginimo darbo.

REKLAMA

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].