Turbūt ne kartą girdėjote apie gydomąjį česnako poveikį, tačiau tikriausiai kai ko apie jį nežinojote. Daugiausia bakterijų kaupiasi vonios kambaryje ir tualete, todėl jų valymui dažnai naudojame stiprias chemines medžiagas, kurios gali pakenkti mūsų sveikatai. Būtent todėl siūlome išbandyti geriausią natūralų dezinfekavimo priemonę, kurią tikrai rasite savo namuose. Tai – česnakas!

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog vakare įdėti česnako skiltelę į unitazą, ir ryte nuplauti. Pakartokite šią procedūrą mažiausiai du kartus per savaitę, ir tai padės pasiekti tikrai puikių rezultatų.

Taip pat galite išbandyti česnakų nuovirą:

Puode pakaitinkite 200 ml vandens, ir jam pradėjus virti, įdėkite 3 smulkintas česnako skilteles. Išjunkite viryklę, uždenkite puodą dangčiu, ir leiskite 15 minučių pastovėti. Šį nuovirą pilkite į unitazą. Geriausia tą daryti prieš naktį ar tada, kai nesinaudojate tualetu.

Dantų pasta

Dantų pastos tūtelėje (galite rinktis patį pigiausią produktą) pradurkite kelias skylutes, ir įdėkite į unitazo bakelį. Nuleidžiant vandenį kas kartą išsiskirs šiek tiek dantų pastos, ir tai dezinfekuos unitazą. Vienos tūtelės įprastai užtenka maždaug 3 mėnesiams.

Išbandykite druską

Druska taip pat padeda dezinfekuoti unitazą ir leidžia dar veiksmingiau jį valyti. Jums reikės valgomojo šaukšto druskos ir dvigubai didesnio kiekio acto. Kas vakarą į unitazą įberkite druskos ir užpilkite acto, o ryte nuskalaukite. Taip pat druską bei actą galite pilti į unitazo baką – tai padės pašalinti kalkių nuosėdas.

 

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].