Drėgnų servetėlių nauda plaunant skalbinius: taupo laiką ir ne tik!

Vidutiniškai plovimui žmogus skiria 4 val. per savaitę. Šiais laikais skalbimo mašinos atlieka didžiąją dalį darbo. Tačiau šią procedūrą galima dar labiau palengvinti! Tereikia panaudoti vieną triuką, kuris sutaupys laiko ir ne tik. Jis idealiai tinka, jei turite augintinį ir daug tamsių drabužių. Tiesiog įdėkite drėgną servetėlę į skalbimo mašinos būgną ir pažiūrėkite, kas nutiks.

REKLAMA

Pašalins plaukus ir pūkelius

Drėgnos servetėlės padės pašalinti visus prilipusius pūkus ir plaukus. Sukabinkite šias šiukšleles drėgna servetėle, kad jūsų drabužiai atrodytų švaresni nei anksčiau. Taip jums nereikės rinkti šių nešvarumų nuo drabužių vėliau.

REKLAMA

Kaip pasinaudoti šiuo triuku?

Plaudami skalbimo mašina, nenaudokite daugiau kaip 3 drėgnų servetėlių. Kartu su skalbiniais įdėkite drėgną servetėlę, kad kai skalbimo mašina veiks ir suksis, surinktumėte plaukus bei pūkelius. Kad gautumėte geriausią rezultatą, kiekvieną kartą plaudami skalbinius įdėkite naują drėgną servetėlę.

REKLAMA

Nepamirškite: drėgnos servetėlės turi būti tvirtai sulankstytos ir sulipusios, kad skalbimo metu neišsilankstytų. Pamėginkite jas išlankstyti rankomis. Jei audinio galai gana stipriai sulipę, tada viskas puiku.

Nenaudokite sausų servetėlių ir rankšluosčių

Vietoj drėgnų servetėlių nenaudokite sausų servetėlių ar rankšluosčių. Sausos servetėlės nėra pakankamai stiprios, todėl po skalbimo gali tekti valyti suplyšusius sausų servetėlių gabalėlius. O rankšluosčiai neduos jokio rezultato – tai tik laiko švaistymas.

REKLAMA

Nepamirškite pašalinti kvapų

Jei nenorite, kad drabužiai įsigertų šlapių servetėlių kvapo, naudokite antibakterinius ar bekvapius produktus. Kad pašalintumėte kvapus, taip pat galite naudoti minkštiklį.

REKLAMA

Ar buvote girdėję apie šį metodą? O gal žinote kitokių triukų?

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].