Kalbant apie Feng shui, labai svarbu, kokius baldus pasirinksite savo namams. Svarbiausia savybė yra jų spalvos. Šios srities žinovai kalbėjo apie tai, kokių spalvų baldai tinka jūsų miegamajam, svetainei, vaikų kambariui ar virtuvei.

REKLAMA

Didelį vaidmenį vaidina ir baldų forma. Pavyzdžiui, anksčiau kalbėjome apie tai, kokia turėtų būti valgomojo stalo forma. Stenkitės būti itin atsakingi rinkdamiesi baldus, kad į savo namus pritrauktumėte daugiau teigiamos Chi energijos.

REKLAMA

Kokių spalvų baldai netinkami

Raudona. Raudoni baldai tikrai nėra geriausias pasirinkimas, ypač namams. Biure tai gali būti pritaikoma, bet tikrai ne jūsų namuose. Raudona spalva yra labai stipri ir didina motyvaciją, bet taip pat sustiprina emocinį foną. Tai neleidžia normaliai pailsėti ir atkurti jėgų. Specialistai pastebi, kad raudoni baldai namuose gali tapti agresijos ir perdėto emocionalumo šaltiniu. Namuose reikia pailsėti ir atsipalaiduoti, todėl apskritai raudonų atspalvių buvimą geriausia sumažinti iki minimumo.

Likusios spalvos nėra tokios pavojingos, tačiau čia svarbu prisiminti vieną labai svarbų dalyką. Net jei spalva Feng shui požiūriu yra labai palanki arba neutrali, tačiau ji jus erzina, tai nieko gero nebus. Kiekvieną kartą, kai pasirenkate konkretaus baldo spalvą, stenkitės nepamiršti ir savo asmeninių pageidavimų.

REKLAMA

Geriausios spalvos baldams

Santykinai neutralios spalvos, tokios kaip pilka ir juoda, idealiai tinka ieškantiems universalaus sprendimo. Tokių atspalvių baldai nesukels jums negatyvo. Jie sukurs jums ramią atmosferą, jų buvimas jūsų netrikdys. Pilkus arba juodus baldus rinkitės tais atvejais, kai nežinote, ko tiksliai jums reikia, tačiau sprendimą turite priimti kuo greičiau. Taigi, tikrai nesuklysite.

Mėlyni baldai. Mėlyni baldai pravers tiems, kurie sunkiai dirba intelektualiai ir apmąsto įvairias svarbias temas. Tai nesukels jokių problemų, tačiau tikrai geriau jų nestatykite miegamajame. Ten reikia pabėgti nuo minčių apie darbą ir verslą.

REKLAMA

Balti baldai. Daugelis žmonių klaidingai mano, kad balta spalva turi neutralią energiją, tačiau taip nėra. Balti baldai bus universalus sprendimas bet kurioje patalpoje, kurioje įprasta susirinkti kartu su visa šeima. Pavyzdžiui, labai geras baltos spalvos baldų elementų pasirinkimas yra virtuvė, kurioje žmonės nuolat bendrauja ir dalijasi emocijomis. Biure jų geriau nestatykite, nes tokiu atveju bus kiek sunkiau susikaupti.

Žali baldai. Tai puikus pasirinkimas daug fiziškai dirbantiems žmonėms. Pavyzdžiui, daugelis Feng shui ekspertų rekomenduoja pirkti žalius baldus sportininkams. Šis atspalvis padeda pailsėti, atsipalaiduoti, atkurti raumenų tonusą.

REKLAMA

Žalia

Žydri baldai. Jei jūsų darbas ar gyvenimas apskritai kupinas nuolatinio streso, ginčų ir nervų, žydri baldai tikrai pravers. Šis atspalvis padeda nusiraminti. Kartu su juodais dekoratyviniais elementais efektas bus dar pozityvesnis.

REKLAMA

Turkio spalvos dekoratyviniai elementai. Puikus pasirinkimas būtų turkio spalvos baldai, nes šiame atspalvyje yra žalia ir mėlyna. Taigi, galėsite atsipalaiduoti tiek fiziškai, tiek emociškai, visiškai atsigauti per trumpiausią įmanomą laiką.

Geltoni baldai – puikus pasirinkimas vaiko kambariui. Šis atspalvis gerina nuotaiką, suteikia vaikui optimizmo ir padeda geriau susidoroti su sunkumais. Šis atspalvis sukuria panašų poveikį suaugusiems. Tai geras pasirinkimas virtuvėje.

REKLAMA

Oranžiniai baldai. Oranžinis atspalvis idealiai tinka kūrybingiems žmonėms. Tokius baldus galima pastatyti bet kurioje patalpoje. Šios spalvos energija yra labai kūrybinga ir nesukelia problemų.

REKLAMA

Violetinės spalvos baldai. Vizualiai ši spalva nėra labai gerai suvokiama, tačiau jei ant jūsų baldų yra atskirų raštų ar intarpų su purpuriniu atspalviu, tai turės teigiamos įtakos jūsų intuicijos ir ekstrasensorinių gebėjimų vystymuisi.

Geriausia žmogaus nuotaiką namuose įtakoja ne tik tinkamų spalvų buvimas, bet ir švara bei tvarka. Ekspertai pataria dažniau naudoti rytietiškus valymo būdus. Tai padės pritraukti daugiau Chi energijos ir sėkmės.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].