Aš nesijaudinu dėl prakaito dėmių. Greitai jas pašalinu net būdama toli nuo namų

Ar naudojate dezodorantą, bet ant jūsų drabužių vis tiek lieka prakaito dėmės? Tai dažna problema, kai netinkamai naudojate pasirinktą priemonę. Mes papasakosime, kaip pašalinti šias geltonas dėmes. Kai kurias gudrybes galite naudoti net ne namuose.

REKLAMA

Geltonos dėmės verčia jaustis nepatogiai. Deja, jos atsiranda gana dažnai. Yra keletas būdų, kaip greitai jų atsikratyti, net jei esate toli nuo namų.

REKLAMA

Kodėl dezodorantas palieka geltonas žymes?

Prieš pasakant, kaip pašalinti geltonas dėmes, verta paaiškinti, iš kur jos atsiranda. Dezodorantuose yra ingredientų, kurie sutraukia prakaito liaukas ir riboja prakaito sekreciją. Tai, be kita ko, apima aliuminio druską. Paprastai kosmetika visiškai nesustabdo prakaitavimo, todėl ant odos vis tiek atsiranda nedidelis prakaito kiekis. Sumaišius su dezodorantu, ant drabužių gali atsirasti geltonų dėmių. Tai yra neišvengiama cheminė reakcija.

Kaip laikinai pašalinti geltonas dėmes?

Geltonos dėmės gali atsirasti vos tik išėjus iš namų. Jei norite sėdėti visą dieną su nešvaria palaidine, galite nešiotis su savimi atsarginių drabužių, tačiau tai nėra pats patogiausias pasirinkimas. Laimei, yra paprastų būdų laikinai pašalinti dėmės.

REKLAMA
  • Nuplaukite dėmę vandeniu arba muiluotu vandeniu. Jei ji atsirado neseniai, turėtų lengvai nusiplauti.
  • Nuvalykite prakaitą nuo drabužių drėgnomis servetėlėmis. Tai paprastas būdas pašalinti dėmes, kai esate toli nuo namų.
  • Įsigykite specialų antiperspirantinį dėmių valiklį. Jis tikrai nėra brangus ir gali išgelbėti jus nutikus šiai bėdai.

Kaip skalbimo metu pašalinti geltonas dėmes?

Visų pirma, drabužius su geltonomis dėmėmis skalbkite šiltame, bet ne karštame vandenyje. Galite naudoti specializuotą dėmių valiklį, tačiau taip pat tiks ir namuose esančios priemonės.

REKLAMA
  • Prieš skalbdami drabužius pamirkykite sūriame vandenyje. Tai veiksmingas būdas pašalinti dėmes.
  • Galite naudoti vandens ir acto mišinį.
  • Prieš dėdami drabužius į skalbimo mašiną, dėmes patrinkite citrinos sultimis. Tai geras būdas pašalinti šviesių audinių spalvos pasikeitimą.

Kaip naudoti dezodorantą, kad jis nepaliktų geltonų dėmių?

Dabar žinote, kaip pašalinti geltonas dėmes. Tačiau visada geriau vengti šio varginančio darbo. Turėtumėte žinoti, kaip tinkamai naudoti dezodorantą. Visų pirma venkite produktų, kurių sudėtyje yra aliuminio druskų. Rinkitės subtilesnės sudėties dezodorantus. Netepkite jo ant drėgnos odos. Panaudoję dezodorantą, šiek tiek palaukite prieš apsirengdami. Nepersistenkite su dezodoranto kiekiu. Tai nepadidins jo veiksmingumo, o tik padidins geltonų dėmių atsiradimo riziką.

prakaito

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].