Populiariausias skalbimo mašinos modelis yra su durelėmis priekyje – dažniausiai toks įrenginys yra daugelyje namų. Tačiau tokio modelio skalbimo mašina sukelia tam tikrų rūpesčių, kurių neįvertinus galima sulaukti nemalonių ir gana bjaurių rezultatų. Nešvarios skalbimo mašinos durelių tarpinės – sužinokite, kaip su tuo susidoroti!

REKLAMA

Norite, kad jūsų skalbimo mašina skalbtų efektyviai, o iš jos ištraukti drabužiai būtų švarūs ir kvepiantys?

Vien skalbimo priemonių nepakanka. Taip pat turite nepamiršti reguliariai ir kruopščiai valyti savo prietaisą. Ypatingą dėmesį turėtumėte atkreipti į tai, kaip veiksmingai išvalyti skalbimo mašinos sandarinimo gumas, nes būtent jos gali būti jūsų problemų šaltinis.

REKLAMA

Jei reguliariai jų nevalote, jose kaupiasi skalbimo priemonių likučiai ir kiti nešvarumai, kurie (jei nepašalinami) pradeda gesti! Būtent dėl to iš jūsų skalbimo mašinos gali būti juntamas nemalonus kvapas.

REKLAMA

Čia taip pat susikaupia skalbimo priemonių likučiai, kurie neišskalaujami kiekvieno skalbimo ciklo pabaigoje. Šie gendantys skalbimo priemonių likučiai patenka ant ką tik išskalbtų drabužių – tai nehigieniška ir gali būti kenksminga sveikatai.

REKLAMA

Sužinokite apie naminę priemonę, kuri padės išvalyti sandarinimo gumas skalbimo mašinoje!

REKLAMA

Atlenkite gumą ir įberkite paprastos sodos.

REKLAMA

Tada gausiai apipurkškite ją actu (jei po ranka neturite purkštuvo, galite užpilti acto šaukštu).

REKLAMA

Palaukite 10 minučių.

REKLAMA

Tada nuvalykite šį mišinį drėgna minkšta kempine arba šluoste.

REKLAMA

Nuo šiol jūsų nešvarios durelių sandarinimo gumos bus efektyviai išvalytos ir atnaujintos!

Jei nesirūpinote skalbimo mašinos gumomis ir ant jų jau atsirado pelėsio pėdsakų, prieš valydami plovikliu nušveiskite paviršių senu dantų šepetėliu. Tačiau pasistenkite, kad skalbimo mašinos sandarinimo gumos vėl netaptų tokios blogos būklės. Nepamirškite reguliariai jų valyti, o tai tikrai padės padaryti ši natūrali naminė priemonė, kuri yra tokia veiksminga, kad visą darbą atlieka už jus!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].