Artėja ilgai lauktas gamtos pabudimas ir visos aplinkos suklestėjimas. Bioenergetikos ekspertai papasakojo, kaip šiemet turėtumėme pasitikti pavasarį ir ką reikėtų daryti, kad tinkamai jam pasiruoštumėme.

REKLAMA

Norint pasirengti pavasario pradžiai, svarbu veikti užtikrintai, ir stengtis keisti save ir aplinkinį pasaulį visomis įmanomomis kryptimis. Dabar pats laikas užpildyti energetines spragas ir pasistengti sustiprinti savo biologinį lauką.

REKLAMA

Pirmas patarimas: paleiskite praeitį

Pavasaris niekada nebus palankus tiems, kurie gyvena praeitimi ir nešiojasi nuoskaudas, apmaudą ir negatyvumą. Jei norite tinkamai pasiruošti 2023 metų pavasario sutikimui, akivaizdu, kad turite pradėti nuo blogų minčių apsivalymo.

REKLAMA

Visus blogus dalykus, kurie jums nutiko per pastarąsias savaites ir net mėnesius, reikėtų pamiršti. Taip, tai gali būti sunku, bet verta pasistengti.

Antras patarimas: susipažinkite su naujais žmonėmis

REKLAMA

Nauji žmonės – tai nauja patirtis bei pojūčiai. Pavasaris daugeliu atvejų asocijuojasi su naujumu. Nieko nėra geriau žmogui tokiu metu, kaip turėti šalia savęs artimą žmogų. Tiems, kurie ieško antrosios pusės, ypač svarbu susipažinti su naujais žmonėmis ir būti aktyvesniems. Tiems, kuriems jau pasisekė sutikti meilę, reikia daryti viską, kad mylimas žmogus jaustųsi jaukiai. Kuo arčiau vienas kito įsimylėjėliai bus šios žiemos pabaigoje ir pavasario pradžioje, tuo daugiau laimės atsiras jų kelyje.

Trečias patarimas: pakeiskite save ir savo būstą

REKLAMA

Transformaciją galite pradėti nuo savo išvaizdos. Nusipirkite sau ką nors naujo, ką norėtumėte apsirengti. Tai pakels jūsų nuotaiką. Pasidarykite naują šukuoseną ar naują manikiūrą. Visi šie pokyčiai bus naudingi jūsų aurai ir biologiniam laukui.

REKLAMA

Antras žingsnis į savęs transformaciją – atsikratyti blogų įpročių. Pavasario sutikimas be jų suteiks jums didelį energijos pliūpsnį. Ekspertai mano, kad jei žengsite žingsnį šia linkme, 2023 metų globėjas – Vandens triušis – padės jums įtvirtinti savo sėkmę.

Jums taip pat reikėtų pertvarkyti savo namus. Juose patartina sutelkti dėmesį į kai kurias smulkmenas. Nereikia pradėti remonto ar pirkti naujų baldų. Galite tiesiog pradėti nuo patalpų tvarkymo, o vėliau perstatyti baldus. To turėtų pakakti, kad šį pavasarį į jūsų gyvenimą ateitų daugiau sėkmės.

REKLAMA

Ketvirtas patarimas: daugiau laiko praleiskite lauke

REKLAMA

Prieš prasidedant pavasariui labai svarbu praleisti daugiau laiko lauke. Tai nereiškia, kad turite išnaudoti kiekvieną laisvą minutę pasivaikščiojimui. Bioenergetikos ekspertai rekomenduoja tiesiog dažniau išeiti į lauką ir mėgautis laiku, praleidžiamu toli nuo prirūkyto biuro ar namų.

Pasivaikščiojimų metu įsivaizduokite, kaip gamta pripildo jus jėgų ir energijos, nes taip tikrai atsitiks. Kiekvieną kartą, kai būsite lauke, jūsų čakros išsivalys nuo susikaupusios neigiamos energijos.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].