3 žingsniai iki visiško atsipalaidavimo. Greitai pailsėsite po ilgos darbo dienos

Po ilgos darbo dienos poilsiui galite skirti tik 5 minutes? Jei jums įdomu, kaip greitai atsipalaiduoti, turite žinoti šiuos išradingus patarimus.

REKLAMA

Gyvenimas nuolatinėje įtampoje gali būti tikrai varginantis. Jei ši būklė tęsis ilgiau nei kelias dienas, ji pradės paveikti jūsų sveikatą. Svarbu kasdien rasti bent akimirką poilsiui ir atsipalaidavimui. Jūsų kūnas jums už tai padėkos.

REKLAMA

Kaip greitai atsipalaiduoti?

Pačioje pradžioje reikia paminėti, kad norint atsipalaiduoti kiekvienam reikia skirtingų dirgiklių. Ramūs žmonės kelis kartus giliai įkvėps ir judės toliau, o kitiems prireiks kelionės į užsienį, kad pajustų visišką ramybę. Nėra tobulo recepto nuo streso, tačiau galite vadovautis keliais patarimais, kurie padės per kelias akimirkas suvaldyti nervus.

  • Giliai įkvėpkite – jums tai gali pasirodyti kvaila, tačiau pradėjus patirti stresą pirmiausia reikia pagalvoti apie kvėpavimo reguliarumą. Kūnas veikia daug geriau, kai yra tinkamai prisotintas deguonimi. Jei norite nusiraminti, giliai įkvėpkite per nosį, kelias sekundes palaikykite orą ir iškvėpkite per burną, pakartokite visa tai keletą kartų, kol pasijusite geriau.
  • Išgerkite ko nors šilto – kai karštas skystis patenka į mūsų organizmą, kraujagyslės automatiškai išsiplečia, ir tai palengvina kraujo tekėjimą visame kūne. Šilti gėrimai atpalaiduoja įsitempusius raumenis, o jūs net nežinote, kad ilsitės.

Užmerkite akis ir padėkite telefoną – jei rankoje yra garuojantis gėrimas, o kvėpavimas normalizuojasi, turite atsikratyti bet kokių trukdžių. Išjunkite televizorių, padėkite telefoną ir užmerkite akis. Po kelių minučių pajusite palengvėjimą, kurio jums tuo metu reikėjo.

REKLAMA

Kiti būdai sumažinti įtampą

Po ilgos varginančio darbo dienos sėdite ant sofos ir žiūrite 3 serialo epizodus, kol ateina laikas miegoti? Tokiu būdu jūs negalite iškrauti jūsų kūne susikaupusios įtampos. Geriausias ir tuo pačiu greičiausias emocijų paleidimo būdas yra sportas. Galite pabėgioti, atlikti kai kuriuos pratimus namuose, eiti į boksą ar pilatesą. Taip atsikratysite įtampos ir pagerinsite savo formą.

darbo

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].