Stiuardesė persikėlė į miške esantį 14 kvadratinių metrų namą. Pažiūrėkite, koks jo vidus!

Daugybė žmonių svajoja gyventi kitokį gyvenimą nei dabar, tačiau dažnai jie bijo žengti lemiamą žingsnį ir viską pakeisti. Dažnai atrodo ir taip, kad laikas niekada nėra tinkamas pokyčiams… Siūlome paskaityti, kaip savo gyvenimą pakeitė viena stiuardesė, galbūt ši istorija įkvėps ir jus!

REKLAMA

Lissette Arroyo užaugo Konektikute, tačiau persikėlė į Niujorką dirbti stiuardese. Kadangi didžiąją laiko dalį ji praleidžia keliaudama, mergina suprato, kad būsto nuomai išleidžia labai daug pinigų.

REKLAMA

Tada ji nusprendė pasielgti šiek tiek kitaip nei dauguma žmonių. Kiti būtų išsinuomavę pigesnį būstą, o vietoj to stiuardesė persikėlė į mažą namelį miške.

„Norėjau permainų ir nuotykių kupino gyvenimo“, – pasakoja mergina. Ji turėjo atsikratyti daugybės daiktų, kad viskas tilptų į naująjį namą, kurio plotas buvo tik 14 kvadratinių metrų!

REKLAMA

Kelios nuotraukos:

1.

REKLAMA

stiuardesė

2.

REKLAMA

3.

REKLAMA

stiuardesė

„Kai pasakiau mamai ir broliui, kad kraustausi į tokį namelį, jie susirūpino mano sveikata“, pasakoja Lissette.

REKLAMA

Tačiau jaunoji stiuardesė nė karto nesigailėjo dėl savo sprendimo.

REKLAMA

stiuardesė

Persikrausčiusi į mažą namelį, mergina turėjo atsikratyti beveik visko, ką turėjo. Reikėjo susimažinti ir drabužių skaičių, nes spinta nebuvo didelė…

REKLAMA

„Supratau, kad kai kurių daiktų atsisakymas yra raktas į mano pačios laimę“, – pasakojo mergina.

REKLAMA

Namelis nedidelis, tačiau jame telpa viskas, ko gali prireikti. Mergina turi televizorių, nedidelę virtuvę, vonios kambarį, lovą ir sofą.

stiuardesė

REKLAMA

Lissette nejaučia vietos trūkumo šiuose mažuose namuose. Gyvenu savo gyvenimą, kuriame darau tai, ką noriu, kada noriu“, sako mergina.

REKLAMA

Panašu, kad jai tikrai pavyko šiuos namus paversti jaukiais. Ar norėtumėte tokių namų? Pasidalinkite šia istorija su draugais!

stiuardesė

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].