Kiekvieni namai turi savo istoriją, skleidžia savo aurą. Tad visiškai normalu, kad šeimininkai namuose nori kuo geresnės nuotaikos ir savijautos. Juk čia praleidžiama labai daug laiko. Tikslą pasiekti, suderinti estetiką su komfortu padeda kokybiški baldai. Kaip visgi reikėtų įrengti savo namus, kaip pasirinkti tinkamus baldus ir kuo gali būti ypatingi amerikietiškos klasikos stiliaus baldai, kviečiame sužinoti šiame straipsnyje.

REKLAMA

Kaip rasti patikimą saloną?

Prieš pradedant itin svarbu rasti patikimus pardavėjus, vietą, kurioje parduodami kokybiški baldai, pasirūpinama rūpestingu aptarnavimu ir profesionaliais patarimais. Kartais ši užduotis yra viena iš sunkiausių. Sprendimui derėtų skirti pakankamai laiko. Juk skirtingų baldų salonų – tikrai nemažai, todėl pasidomėkite, įsigilinkite. Štai keletas patarimų, į ką atkreipti dėmesį:

  • Kokio stiliaus, dizaino baldai parduodami?
  • Kokia jų kokybė?
  • Kokie yra klientų atsiliepimai?

Klausimų, be abejo, galite sugalvoti ir daugiau. Toks pasiruošimas padės išsirinkti pardavėją, atitinkantį asmeninius standartus, o galiausiai – džiaugtis išsvajotais namais ir interjeru.

Teisingas pasirinkimas. Kaip žinoti? Nuo ko pradėti?

Įsikuriant naujuose namuose norima jaukumo, šilumos ir savitumo. Todėl baldų parduotuvė yra itin svarbi vieta: būtent čia rasite didžiąją dalį tikslą pasiekti padedančių daiktų, interjero sprendimų. Jei reikalingi išties kokybiški baldai, nedvejokite pasikalbėti su konsultantais, išsiaiškinkite, kuo ypatingas jų siūlomas asortimentas. Neretai specialistai mielai pataria ir kaip derinti baldus, kokių klaidų vengti. Vienas puikiai vertinamų variantų yra amerikietiškų klasikinių baldų ir interjero salonai „Adorno“, el. parduotuvė ir fiziniai salonai Vilniuje ir Kaune. Čia mielai konsultuojama tiek internetu, tiek gyvai.

Vis dėlto reikėtų pradėti nuo to, kaip namus įsivaizduojate jūs patys: kaip jie atrodo, ką jie „sako“, kokią nuotaiką spinduliuoja vos įėjus. Todėl ir namų apdailą, apstatymą baldais rekomenduojama atlikti palaipsniui. Pirmiausia pravartu išsirinkti medžiagas, kurios tiks pageidaujamame interjere. Vėliau patariama rinktis raštus, formas ir galiausiai – spalvas. Taip pat vertėtų nepamiršti kitų gudrybių – dekoro detalių, aksesuarų. Visos mažos smulkmenos dažnai namams suteikia savitumo, išskirtinumo, atspindi unikalų gyventojų stilių, gyvenimo būdą, patirtis.

REKLAMA

Nepersistenkite

Minint dekoro detales ir aksesuarus, vertėtų pabrėžti, kad svarbu žinoti, kada jų gana. Tarp skoningos eklektikos ir chaotiškos kakofonijos driekiasi išties plona linija. Perdėta įvairių detalių gausa gali apkrauti namus, apsunkinti vaizdą, be to, išnaudoti daug erdvės, kurią būtų galima naudingiau pritaikyti kitoms, svarbesnėms reikmėms.

Įvertinti reikiamą detalių kiekį gali padėti vienodo stiliaus baldų salonas – dažnai čia suformuojamos atskiros kompozicijos, kurias galima panaudoti kaip šabloną. Neretai gali pagelbėti ir daiktų kilmės šalis. Juk neretai šalies ypatumai turi įtakos tam, kaip atrodo baldai, koks yra jų funkcionalumas, dizainas ir kita. Pavyzdžiui, itališki, prancūziški baldai dažnai asocijuojasi su išskirtiniu dizainu, kokybiškomis medžiagomis. Klasikiniai amerikietiški baldai, kuriuos aptarsime išsamiau toliau, taip pat pasižymi išskirtiniu dizainu ir ilgaamžiškumu, tačiau dažnai jie yra ir ypač funkcionalūs, patogūs.

Kuo amerikietiški klasikiniai baldai skiriasi nuo pagamintų kitose šalyse?

Ši šalis garsėja polinkiu gaminti išskirtines prekes, orientuojantis į klientą, jam kuriamą komfortą. Tai galima ypač gerai išnaudoti renkantis baldus. JAV pagaminti ar suprojektuoti baldai turi įvairių funkcijų, skirtų vartotojų poreikiams patenkinti. Kaip pavyzdžius galima būtų pateikti reguliuojamus krėslų atlošus, atlenkiamą ar šalia pastatomą pakojį, gėrimų laikiklį porankiuose ir panašiai. Visi šie elementai nulemia komfortą.

Teisingai pasirinkus baldus ir skoningai įrengus namus, galima sužavėti ne tik svečius, bet ir pačius save, artimuosius. Tai itin svarbu norint turėti širdžiai mielus namus, į kuriuos bus gera grįžus ir po dienos darbų, ir iš tolimiausių, įspūdingiausių kraštų.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].