Senos plastikinės dėžės – puiki sodininkystei tinkama medžiaga. Tereikia sugalvoti, kaip jas panaudoti. Kelias dėžes galima lengvai išardyti ir sukurti dekoratyvinę gyvatvorę, kurią galima naudoti kaip atskirų zonų atskyrimo elementą arba naudoti kaip priemonę gėlynui formuoti.

REKLAMA

Projekte galima naudoti plastikinių dėžių šonus ir medines lenteles sienelėms.

REKLAMA

Pradėkite darbus nuo to, kad ant kiekvienos sienelės viršaus pritvirtintumėte po lentelę. Kaip tvirtinimo elementus naudokite plastikines sąvaržas. Taip pat reikės metalinių smeigių pagal reikalingų kojelių skaičių.

REKLAMA

Įkiškite smeiges ar kaiščius į skylutes ir pritvirtinkite juos montavimo putomis arba bet kuriuo kitu tinkamu būdu, galite ir klijuoti. Svarbiausia, kad smeigės būtų gerai sutvirtintos.

REKLAMA

Pasirinktu būdu nudažykite būsimos gyvatvorės dalis ir leiskite joms visiškai išdžiūti.

REKLAMA

Tada tik reikės įkalti kaiščius į žemę.

REKLAMA

Tai originalu ir praktiška, be to, tai praktiškai nieko nekainuoja ir nereikalauja didelių pastangų. Jei reikia, tvorelę galima lengvai perkelti iš vienos vietos į kitą arba pridėti naujų atkarpų.

REKLAMA

Daugiau informacijos apie dėžių perdirbimą rasite toliau pateiktame vaizdo įraše:

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.