Pora persitvarkė namą. Rezultatai jus tikrai sužavės

Pora įsigijo seną namą, restauravo jį ir pasidalino su aplinkiniais rezultatais. Tikime, kad namo pokyčiai jums patiks ir pasisemsite naudingų idėjų.

1. Štai kaip atrodė namas iš pat pradžių.

2. Štai kaip namas atrodo dabar.

namą

3. Kitos nuotraukos.

4.

namą

5.

6.

namą

7.

8.

namą

9.

Žmonės susiremontavo seną namą. Pažiūrėkite, kaip jiems tai pavyko!

namas

Nuostabus namo remontas, kurį turite pamatyti. Gyventojai nusipirko seną namą ir pasidalino, kaip jį susiremontavo. Mes tikime, kad tai įkvėps ir jus. Dabar namas tikrai atrodo labai gražiai, esame garantuoti, kad ir šeimininkai labai laimingi!

1. Štai, kaip jis atrodė prieš imantis darbo.

2.

seną namą

3. Prasideda darbai

4.

seną namą

5.

6.

seną namą

7.

8.

seną namą

9.

10.

seną namą

11.

12.

seną namą

13. Galutinis rezultatas

14.

seną namą

Auksarankis vyras seną būstą pavertė pasakiškai gražiu

Tokie butai yra sovietmečio palikimas, kuriuose daug žmonių (ypač silpnesnės ekonomikos šalyje) vis dar gyvena, nors tas laikotarpis jau seniai baigėsi. Mažas koridorius bei vonios kambarys, virtuvė, kurioje vos telpa du žmonės, ir nedideli kiti kambariai – tokie gi yra senų butų išplanavimai. Bet jei turite gerą vaizduotę, tada net nedidelio dydžio butas gali virsti patogiu ir moderniu būstu. Auksarankis vyras tą ir padarė su senoviniu butu. Pasisemkite idėjų!

Šio buto savininkai pirmiausia nugriovė visas sienas. Jie sujungė koridorių, virtuvę ir svetainę. Pašalinus pertvaras, vonios kambarys padidėjo vienu kvadratiniu metru – nuo trijų iki keturių.

auksarankis vyras

Butui pasirinktos ryškios spalvos. Tai padeda vizualiai padidinti tokio buto dydį. Tamsios spalvos tik sofa ir užuolaidos. Kitas buto „padidintuvas“ buvo blizgios įtempiamos lubos.

Blizgių baldų dėka virtuvė taip pat atrodo erdvi. Valgomasis stalas buvo išneštas iš jos į svetainę. Stalas yra stiklinis, tad sukuria papildomo jaukumo.

auksarankis vyras

Išsirinkti virtuvės komplektą buvo tikrai sunki užduotis. Norint viską sutalpinti, reikėjo būti labai kompaktiškam, bet kartu norėjosi, kad virtuvė būtų neperkrauta ir patogi. Siauri stalviršiai virtuvę tiesiog apgaubia jaukumu.

Svetainėje savininkai pastatė sofą. Jei reikia, ją galima išskleisti. Taigi, tai yra papildoma vieta atsipalaiduoti. Kai sofa sulankstyta, šeimos nariai gali patogiai ant jos sėdėti. Priešais sofą ant laikiklio yra plazminis televizorius.

Miegamasis įrengtas labai jaukiai. Tamsūs atspalviai ir rami, šilta atmosfera puikiai atlieka savo funkciją: taip ir norisi griūti į lovą po ilgos darbo dienos ir saldžiai nusnūsti.

Šiuos namus tikrai įrenginėjo auksarankis vyras. Viskas taip puikiai suderinta! Ar jums patiko šio buto interjeras?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].