Interjero idėjos mažam butui. Įsirenkite jį skoningai!

Ar įmanoma 29 kv.m. butą įrengti be galo skoningai ir madingai? Padaryti svetainę kartu su valgomuoju, miegamąjį, virtuvę ir net mini drabužinę? Žinoma, jei protingai žiūrėsite į erdvės išdėstymą! Švedijos nekilnojamojo turto agentūros „Nooks“ interjero dizaineriai ėmėsi nedidelio dviejų kambarių buto remonto, ir, turime pasakyti, rezultatas pranoko visus lūkesčius. Kokia jų paslaptis? Apžiūrėkite, kokios puikios interjero idėjos!

REKLAMA

Vienodos grindys

Kadangi kambario dydis yra mažas, geriausia jį vizualiai sujungti. Tai buvo padaryta naudojant vienodas grindis. Vizualiai išplėsti erdvę taip pat padės panašus sienų ir grindų atspalvis.

Keli atspalviai sienoms

interjero idėjos

Dizaineriai nusprendė šį butą padaryti šviesų, o sienoms dažyti pasirinko rožinę spalvą. Bet kad kambarys atrodytų šiek tiek aukštesnis, buvo nutarta palikti baltą juostelę prie lubų. Tai prideda ir jaukumo kambariui.

REKLAMA

Paslėptos spintelės

Kai nėra pakankamai vietos, ji turi būti ypač saugoma ir teisingai išnaudojama. Norėdami tai padaryti, spintelės galite paslėpti įvairiose nišose arba naudojant užuolaidas. Labai gerai, jei jos yra tokios pačios spalvos kaip ir sienos.

Durys

interjero idėjos

Norėdami sujungti erdvę, interjero dizaineriai išėmė duris ir pakeitė jas užuolaidomis, kurias prireikus galima užtraukti. Kitas variantas yra stumdomos durys, jos užima mažiausiai vietos ir yra beveik nematomos.

REKLAMA

Papildoma vieta daiktams

interjero idėjos

Miegamajame tilpo tik lova, bet dėl nedidelės nišos tapo įmanoma pasidaryti lentynas.

REKLAMA

interjero idėjos

Prie įėjimo į miegamąjį dizaineriai netgi sugebėjo įrengti mini drabužių spintą, panaudodami kambario aukštį. Kita paslaptis: jei lovos dizainas leidžia, po ja gali būti padaryta papildoma vieta daiktams laikyti.

O kaip jums šios interjero idėjos?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].