Parodykite man savo laiptus, ir aš galiu pasakyti, kas jūs esate…

REKLAMA

Turėdama šiek tiek nebrangių įvairių spalvų dažų ir pasisėmusi įkvėpimo iš mylimiausių savo knygų, „Reddit“ vartotoja Ladybird Slayer nuobodžius laiptus pavertė kažkuo visiškai unikaliu!

Iš pradžių projektas buvo būdas sutaupyti pinigų – užuot perdariusi visą laiptinę, ji nusprendė pati juos nudažyti.

Kol ji nepasinaudojo teptuku, laiptai atrodė taip – tiesiog įprasti laiptai, kurie kėlė nelabai kokį įspūdį. Po gruntavimo darbų atėjo laikas pradėti dirbti…

REKLAMA

Ir štai galutinis rezultatas! Kiekviena pakopa simbolizuoja vieną iš mėgstamiausių šeimos knygų nuo senų klasikinių, tokių kaip „Senis ir jūra“ ir „Moby Dickas“, iki naujų knygų, tokių kaip „Sostų karai“.

Vidurinė laiptų dalis nupiešta kartu su žymiaisiais autoriais Stephenu Kingu ir C.S Lewisu…

REKLAMA

… Ir apačioje randame Emily Bronte, Ernest Hemmingway ir Harman Melville.

REKLAMA

O čia galite pamatyti visus laiptus vienoje nuotraukoje!

REKLAMA

Jos nupieštos detalės rodo, kokia talentinga ji yra, ir tai atrodo tiesiog neįtikėtina ir fantastiška! Tai tikras talentas!

Nesivaržykite ir pasidalinkite šia kūrybine idėja su draugais „Facebook“ tinkle! Gal tai bus puiki idėja išbandyti kažką panašaus ir patiems?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].