Norint, kad namuose būtų ne tik jauku, bet ir patogu gyventi, būtina pasirūpinti ne vien kokybiškais ir stilingais baldais, bet ir užtikrinti gerą ir tinkamą erdvių apšvietimą. Apšvietimas vaidina itin svarbų vaidmenį interjere. Nuo jo priklauso gyvenimo patogumas, namų išvaizda ir atmosfera. Tad, apšvietimą reikia rinktis labai atsakingai. Nors šviestuvų, skirtų namų apšvietimui, galima rasti labai įvairių ir skirtingų, ko gero, dažniausiai ir plačiausiai yra naudojami lubiniai šviestuvai. Tai prie lubų montuojami ir puikiai erdvę apšviečiantys apšvietimo elementai, kurie gali skirtis net tik savo dizainais, bet ir tipais. Tačiau, kaip iš tokios gausos pasirinkti tinkamiausią ar tinkamiausius bei ką būtina žinoti renkantis? Apie tai plačiau – šiame straipsnyje. 

REKLAMA

Lubinių šviestuvų privalumai 

Lubiniai šviestuvai – vienas iš dažniausiai ir plačiausiai naudojamų apšvietimo elementų. Jie gali lengvai ir efektyviai transformuoti namų aplinkos išvaizdą. Lubiniai šviestuvai pasižymi gana skirtingais ir įvairiais dizainais. Plačiai naudojami ne tik klasikiniai, bet ir modernūs lubiniai šviestuvai. Tad, kiekvienas gali rasti sau ir namų stiliui tinkamiausią modelį. Negana to, šio tipo šviestuvai yra ir tikrai universalūs bei funkcionalūs. Jie gali būti naudojami skirtingų tipų apšvietimui sukurti. Jie gali būti naudojami ir kaip elementai pagrindinio apšvietimo sukūrimui, o taip pat, naudojami akcentiniam, tiksliniam apšvietimui. Taip pat, lubiniai šviestuvai puikiai tinka bet kokio dydžio erdvėms ir kambariams. Dėka skirtingų dydžių ir dizainų pasirinkimo, lengvai galima rasti tiek mažam, tiek dideliam kambariui tinkančių lubinių šviestuvų. Na, o norint efektyviai ir stilingai apšviesti namus tereikia pasirinkti tinkamą, tinkamo dydžio ir geros kokybės lubinio šviestuvo modelį! 

Lubinio šviestuvo dydis 

Pirmiausia, siekiant pasirinkti tinkamą lubinį šviestuvą savo namų erdvei, būtina tiksliai žinoti kokio dydžio šviestuvas jums yra reikalingas. Jo dydis priklauso nuo kambario dydžio, o taip pat ir nuo to, kokio apšvietimo efekto norite ir tikitės. Kartais, didelio dydžio erdvėse naudinga rinktis ne vieną, o kelis lubinius šviestuvus, kai tuo tarpu, mažoje erdvėje puikiai pakaks ir vieno šviestuvo. Tad, naudinga tiksliai išsimatuoti erdvę ir šviestuvų dydį bei skaičių rinktis pagal gautus matmenis. Jei šviestuvas bus per mažas, jis paprasčiausiai nesuteiks tinkamo, reikiamo apšvietimo. Tuo tarpu, per didelis šviestuvas ar per didelis jų skaičius erdvėje gali atrodyti itin neskoningai, neproporcingai.  

REKLAMA

Skirtingi lubinių šviestuvų tipai 

Lubiniai šviestuvai gali būti labai įvairūs ir skirtingi. Bet to, kad skiriasi savo dydžiais ir dizainais, jie gali būti ir skirtingų tipų. Vieni yra montuojami prie pat lubų ir pasižymi plokščiu, neaukštu dizainu. Tokio tipo lubiniai šviestuvai yra laikomi standartiniais. Teigiama, kad būtent šio tipo lubiniai šviestuvai puikiai tinka žemas, neaukštas lubas turinčiuose kambariuose. Na, o skirtingas jų dydis bei formos yra itin lengvai derinamos prie bet kokio namų stiliaus ir interjero. Dažniausiai, tokie lubiniai šviestuvai stipriai nekrenta į akis. Tačiau, itin dideliuose kambariuose tokio tipo lubinio šviestuvo gali nepakakti optimaliam apšvietimui išgauti. Taip pat, prie lubinių šviestuvų galime priskirti ir pakabinamus šviestuvus. Jie gali būti įvairių ir labai skirtingų dizainų, puikiai tinka didelėms, aukštas lubas turinčioms erdvėms apšviesti. Kadangi, savo dydžiu yra kur kas didesni, jie yra lengvai pastebimi. Dažniausiai, tokie šviestuvai gali suteikti apšvietimą skirtingomis kryptimis. Taip pat, galima rasti ir tikslinių, kryptinių lubinių šviestuvų, kurie leidžia keisti ir reguliuoti apšvietimo kryptį, pagal turimus poreikius. Tinkamiausias lubinis šviestuvas bus tas, kuris geriausiai atitiks turimus poreikius bei norus, o taip pat, suteiks erdvei optimaliausią apšvietimą. 

Dizainas 

Svarbu, kad lubinis šviestuvas šviestų ne tik ryškiai, bet ir puikiai atrodytų erdvėje, stiliaus prasme. Dėka plataus ir įvairaus lubinių šviestuvų dizainų ir stilių pasirinkimo, susidurti su problemomis renkantis neturėtumėte. Vieni šviestuvai yra labiau klasikiniai, standartinėmis formomis. Juos lengva derinti prie praktiškai bet kokio namų interjero. Kiti, tuo tarpu, yra modernūs, pasižymi įmantriais dizainais, formomis ir puikiai gali tapti pagrindiniu erdvės akcentu, pirmiausia atkreipiančiu dėmesį. Renkantis verta atsižvelgti į bendrą erdvės ir namų stilių bei lubinius šviestuvus rinktis pagal tai. 

Ieškote stilingų ir kokybiškų lubinių šviestuvų? Tikime, kad apsilankę Varle.lt internetiniame prekybos centre rasite sau tinkamiausius! Čia rasite platų, įvairių lubinių šviestuvų pasirinkimą: https://www.varle.lt/lubiniai-sviestuvai/. Draugiškos kainos ir puikios akcijos – garantuotos! 

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].