Sofa neretai tampa vienu labiausiai naudojamų baldų namuose. Dėl šios priežasties norime ne tik gražaus, bet ir kokybiško, ilgaamžio baldo. Patarimus, kaip išsirinkti sofą, atitinkančią jūsų lūkesčius, rasite šiame straipsnyje.

REKLAMA

Įvertinkite savo poreikius

Tai pirmas žingsnis, nuo kurio reikėtų pradėti rinktis sofą. Gerai apgalvokite, kaip dažnai ir kiek šeimos narių naudosis baldu – pagal tai nuspręsite, koks jo dydis reikalingas. Jei norite sukurti poilsio zoną, puikiai tiks baldai su papildomomis funkcijomis. Sofos lovos su miegamu mechanizmu naudingos ir atvykus svečiams, jei neturite jiems skirto atskiro kambario.

Baldai ir augintiniai

Ypač svarbu atidžiai rinktis baldus, jei turite augintinių. Įvertinkite, ar jie mėgsta gadinti turimus baldus. Jei taip, rinkitės sofas su medinėmis apdailos detalėmis. Jos yra lengviau prižiūrimos. Užteks šiek tiek nušveisti paviršių ir nulakuoti tam skirta alyva. Tokiu būdų lengvai paslėpsite kačių ar šunų nagų įbrėžimus ir atnaujinsite baldą.

Medžiagos pasirinkimui taip pat reikėtų skirti pakankamai dėmesio. Rinkitės tokius audinius, kurie nesugeria skysčio ir yra lengvai valomi. Jei jūsų augintinis šeriasi, apmušalo spalvą derinkite prie gyvūno plaukų. Tokiu būdu sukursite mažesnį kontrastą ir baldas ilgiau atrodys tvarkingai.

Visuma

Kiekvienas kambaryje esantis baldas turėtų derėti ir sukurti vientisą vaizdą. Tą leidžia padaryti platus apmušalų pasirinkimas. Galite derinti būsimą baldą pagal jau esamas kambario spalvas. Tačiau jei norite įdomesnio dizaino, siūlome sofą paversti kambario akcentu. Rinkitės ryškesnės arba tamsesnės spalvos, įdomesnės tekstūros baldą. Medinės arba metalinės detalės taip pat suteiks papildomo charakterio.

REKLAMA

Apgalvojus šiuos aspektus, beliks išsirinkti tą sofą, ant kurios sėdėdami jaučiatės geriausiai. Investuokite į aukštos kokybės baldą ir kurkite savo svajonių namus.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].