Kartais net jaukiausias butas gali būti taip apkrautas nereikalingais daiktais, kad jame tiesiog nėra kuo kvėpuoti. Ir, blogiausia, atrodo, kad visų tų daiktų reikia. Gaila išmesti ir nėra kam atiduoti. Tačiau bėda ta, kad net brangiausi ir gražiausi niekučiai apkrauna namų erdvę ir gadina bendrą vaizdą. Šiame straipsnyje papasakosime, su kokiais dalykais reikia atsisveikinti, norint sukurti stilingą interjerą. Svarbu, kad namuose liktų tik tie daiktai, kurių jums iš tiesų reikia. Taigi, sutaupykime pinigų, atsikratykime (ir nebeįsigykime) įvairių niekučių bei atnaujinkime namus! Mėgaukitės skaitymu, tikimės, kad ir jus įkvėpsime atlaisvinti vietos savo namuose.

REKLAMA

Stilingas interjeras

Figūrėlių kolekcijos, įvairiausi suvenyrai, interjero daiktai ir smulkmenos sukuria vizualinį triukšmą. Norint jo atsikratyti, reikia palikti tik pačius vertingiausius ir tarpusavy derančius aksesuarus. O likusią dalį galima perkelti į spintą arba sudėti į uždaras spinteles.

REKLAMA

Prieškambaris ir koridorius

Pradėkime nuo prieškambario ir koridoriaus. Paprastai visi prie durų turi batų kilimėlius. O kaip atrodo jūsiškis? Pradėkime nuo jo. Pakeiskite ryškiaspalvį kilimą paprastu. Bet tik ne šviesiais atspalviais, nes jis labai greitai papilkės, išsimurzins. Taip pat patartina turėti uždarą komodą ar nedidelę spintelę batams laikyti joje. Bet kur išmėtyti batai, sportbačiai ir bateliai užpildo kambarį, tampa sunku praeiti ir prieškambaris atrodo netvarkingai. Paslėpus batus, koridorius vizualiai padidės.

REKLAMA

Prieškambaris dažnai tampa tikru labai reikalingų daiktų sąvartynu. Lentynose sudėti raktai, veido kaukės, kvitai, pirkinių sąrašai ir kt. Taigi, mes rekomenduojame visas šias smulkmenas sudėti į atskirą gražią dėžutę su dangteliu. Pageidautina vientisos spalvos be skirtingų raštų. Ant dėžutės galite padėti nedidelį kambarinį augalą arba mėgstamų kvepalų buteliuką.

REKLAMA

Jei prieškambaryje turite atvirą spintą su pakabomis, joje laikykite tik sezoninius drabužius. Viską, ko nedėvite šį sezoną, geriau perkelti į kitą spintą. Taigi, bute bus mažiau nereikalingų daiktų, o jums bus patogiau susiruošti.

Vonia

Dėl tam tikrų priežasčių dauguma žmonių mėgsta pirkti prašmatnias užuolaidas ir spalvingus kilimėlius vonios kambariui. Na, nepamirškime, kad kambarys jau yra pilnas įvairiausių tūbelių su priežiūros priemonėmis ir kremais. Pirmiausia, atsikratykite užuolaidos su nuotraukomis ar ryškiais raštais. Pasirinkite patį paprasčiausią derinį, kuris derėtų prie vonios kambaryje vyraujančių spalvų. Skystą muilą, dušo želė ir šampūnus geriausia pilti į paprastus indus su dozatoriais. O visus smulkius daiktus patariame perkelti į uždaras spinteles.

REKLAMA

Taip pat galite nusipirkti pintų krepšelių nešvariems skalbiniams ir kitiems daiktams. Ekonomiškesnis pasirinkimas – paprastos tvirtos kartoninės dėžės, kurios parduodamos remonto (persikraustymo) skyriuose. Vonios rankšluosčius ir kilimėlius geriausia pakeisti baltais, pilkais arba kreminiais.

REKLAMA

Virtuvė

Be jokios abejonės, netvarkingiausia namų vieta visada yra virtuvė. Lėkštės ir puodeliai iš skirtingų rinkinių, ryški staltiesė, milijonas magnetukų iš kiekvienos kelionės. Stenkitės, kad visi virtuvės daiktai, kuriuos dažnai naudojate, būtų tos pačios spalvų paletės. Visus kitus dalykus geriausia paslėpti virtuvės stalčiuose ir spintelėse. Taip pat rekomenduojame pirkti tos pačios spalvos rankšluosčius ir orkaitės pirštines. Ir nuimkite nuo šaldytuvo durelių viską, ką galite. Paprastai jis yra nusėtas nuotraukomis, magnetais ir lipniais lapeliais, o tai apkrauna bendrą vaizdą.

REKLAMA

Svetainė

Svetainėje reikia paslėpti visus dalykus, kurie tiesiog užima vietą ir neatlieka svarbios funkcijos. Tie du šimtai fotografijų, tūkstantis mielų žaisliukų ir visokių suvenyrų. Galite naudoti tas pačias dėžutes, kaip ir koridoriuje, arba perkelti juos ten, kur jų nebus matyti. Kambarį geriau papuošti didelėmis dekoratyvinėmis žvakėmis ir gyvais augalais. Jie prideda estetikos ir komforto jausmo. Idealu, jei vazonai yra vienodos spalvos ir formos.

REKLAMA

Miegamasis

Miegamajame nedelsdami nukabinkite paveikslus su visokiais liūtais ir leopardais. Stilistai rekomenduoja patalynę rinktis pagal iš anksto surinktus komplektus. Patartina įsigyti kelis vienspalvius ramių atspalvių rinkinius. Jei bijote, kad miegamasis taps pernelyg nuobodus, pagyvinkite interjerą dekoratyvinėmis pagalvėmis ir antklode. Ir, žinoma, pridėkite mėgstamų augalų. Vazos ir vazonai papuoš bet kokį interjerą, jei tik nepersistengsite.

Ar jau įkvėpėme jus pakeisti savo namus? Imkitės darbo!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.