10 kvadratinių metrų butas. Net jį galima padaryti patogų!

butas

REKLAMA

Didžiuosiuose miestuose nuomos kainos yra labai didelės. Sunku rasti patogų ir prieinamą būstą. Žmonės taupo visomis priemonėmis. Tai yra fantastiškas pasirinkimas, šis butas yra vos 10 m2. Nedidelė patalpa buvo paversta ekonomišku poros būstu. Jame yra viskas!

REKLAMA

butas

Kambario matmenys yra 2,2 m ir 4,6 m, lubų aukštis – 2,6 m. Yra nedidelis langas ir čiaupas su kriaukle. Meistrai sugebėjo sukurti unikalų patalpų planą. Jiems pavyko įrengti visas reikalingas komunikacijas voniai, virtuvei ir miegamąjam.

REKLAMA

Pagrindinė erdvė buvo patalpinta kambario centre. Centre yra miegamoji sofa, kelios lentynos smulkiems daiktams. Dešinėje įėjimo pusėje yra tualetas ir dušo kabina, kur buvo kanalizacijos ir vandentiekio įvadai. Vonios kambaryje yra kriauklė, tualetas ir dušas.

REKLAMA

butas

REKLAMA

Koridorius buvo atskirtas nuo pagrindinio kambario ryškių spalvų sprendimu. Tamsi spalva vizualiai padidino koridorių ir padarė kambarį didesnį.

butas

REKLAMA

Spinta yra paslėpta vienoje vonios kambario sienoje, į ją galima patekti iš svetainės.

REKLAMA

Veidrodžiai priešais sofą vizualiai išplečia kambarį.

butas

REKLAMA

Virtuvės zona yra prie lango. Ten pavyko pastatyti kriauklę, viryklę, šaldytuvą, mikrobangų krosnelę ir visas reikalingas spinteles. Taip pat yra vietos mažam stalui. Šią vietą taip pat galima naudoti kaip darbo vietą.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.