Drabužių spinta stumdomomis durimis. Kokie jos didžiausi minusai?

Spinta su stumdomomis durimis tapo madinga 90-aisiais. Nuo tada ji užtikrintai užima lyderio pozicijas rinkoje! Bet ji buvo išrasta jau praėjusiame amžiuje, Amerikoje. JAV gyventojams drabužių spinta tapo tokia pat neatsiejama interjero dalimi, kaip ir židinys britams. Ir vis dėlto net ten jie priėjo prie išvados, kad spintų su stumdomomis durimis trūkumai nusveria privalumus.

Iš pradžių dizainas buvo sukurtas siekiant sutaupyti vietos. Tam tikru mastu tai tiesa: drabužių spintai jums nereikia palikti vietos, reikalingos durims atidaryti.

Spintų su stumdomomis durimis trūkumai

spinta

Patyrusi architektė ir dizainerė Karen Karapetyan ragina iš principo atsisakyti spintų su stumdomomis durimis: „Tegul senoji drabužių spinta gyvena savo gyvenimą, bet net negalvokite apie naują tokios spintos įsigijimą“. Skamba kategoriškai, tiesa? Bet pažvelkite į kitus punktus. Kaip jau supratote, trūkumų yra daugiau, nei pliusų.

Klasikinė drabužių spinta su stumdomomis durimis

Pirmiausia tai yra populiariausias ir tuo pačiu pigiausias variantas. Būtent tokios spintos yra kas antrame bute.

Interjero mados pasaulyje jos pripažintos neskoningiausiomis. Spręskite patys: durys yra įmontuotos į konstrukciją. Tai reiškia, kad visas konstrukcijos smulkmenas – viršų, dugną, sieneles matote tiek jūs, tiek jūsų svečiai. Rezultate – daugybė smulkių detalių erzina akis.

spinta

Gerai, jei kalta tik išvaizda. Deja, šios spintos dažnai gaminamos be galinės sienelės arba visai be dugno. Taip gamybos sąnaudos žymiai sumažėja. Pardavėjai sakys, kad tokią spintą galima perstatyti be didesnių sunkumų. Tačiau netikėkite jais: sienos ir grindys, ant kurių ar prie kurių stovės ši spinta, nėra visiškai plokščios, o laikui bėgant dėl šių nelygumų durys pradės kristi iš takelių.

Optimizuotos spintos su stumdomomis durimis

Be visų kitų variantų, tai galima pavadinti aukso viduriu. Bėgeliai ir kitos vidinės detalės yra paslėpti už durų, struktūra atrodo tvarkingai. Be to, durys atrodo patvaresnės, o jos pačios turi integruotą aliuminio rėmą, kad būtų užtikrintas didesnis standumas. Tačiau atminkite, kad tokią spintą reikia kruopščiai tvarkyti!

spinta

Sudėtingos spintos su stumdomomis durimis

Vietoj tvirto rėmo gamintojai naudoja fasado lyginimą. Bet fasadas visada išsikreips (dėl gravitacijos, drėgmės ir kitų faktorių) ir anksčiau ar vėliau lyginimo galimybės baigsis. Ir jūs turėsite susitaikyti su brangia drabužių spinta, kurios fasadas nėra tobulas.

Kažkas pasakys, kad drabužių spinta su stumdomomis durimis reikalauja mažiau vietos. Tačiau tai tik iliuzija: norint sumontuoti bėgelius, jos korpusas turi būti 10 cm platesnis nei įprastos spintos. Štai ką apie tai mano Karen Karapetyan: „Jei galvojate, kurį variantą pasirinkti, pirmenybę teikite įprastai atidaromai spintai”

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].