8 patarimai, kaip pakeisti balkoną. Greitai jame bus labai jauku!

Karštomis dienomis norisi laiką leisti ir sodo terasoje, ir balkone. Savo balkoną galite lengvai paversti jaukiu kampeliu, kur kiekvieną rytą galėsite mėgautis puodeliu skanios kavos ar gera knyga. Be to, tai bus puiki vieta svečiams priimti. Balkonas neturi būti panašus į sandėliuką! Peržiūrėkite žemiau pateiktas idėjas ir susitvarkykite savo balkoną.

REKLAMA

1. Kilimas

Be abejo, šis pasiūlymas tiks ne kiekviename balkone (ypač, jei virš jūsų balkono nėra stogo), tačiau tai yra viena iš tendencijų, dėl kurios jūsų balkonas atrodys jaukiai. Tai ne tik suteiks šilumos jūsų kojoms, bet ir sukurs malonią atmosferą! Galite pasirinkti mažą kilimėlį su minimalistiniais raštais arba šiek tiek didesnį marokietiško stiliaus kilimą. Jei nenorite jokio kilimo, apsvarstykite dirbtinės žolės variantą.

2. Lemputės

balkoną

Lengvos lempučių girliandos ir žibintai sukurs unikalią, bet labai jaukią atmosferą. Verta lemputes pakabinti ant turėklo, prie sienos ar net aplink baldus. Jei norėsite žibintų ir lempučių, rinkitės tokias, kurias galima palikti lauke net ir blogomis oro sąlygomis.

REKLAMA

3. Pasirinkite tinkamas grindis

Paprastai balkonuose būna plytelės, tačiau jūs galite tai pakeisti. Jei kilimai ir dirbtinė žolė jums netinka, apsvarstykite lentučių variantą. Per kelias akimirkas jūsų grindys iš šaltų ir niūrių virs duodančiomis jaukumo ir turinčiomis boho efektą.

4. Hamakas arba fotelis

balkoną

Dideliame balkone verta rasti vietos hamakui ar pakabinamam foteliui, kuriame galėsite patogiai sėdėti ir skaityti knygas. Dar pridėkite augalų, kilimą, sukurkite boho atmosferą! Verta turėti vienspalvį hamaką su indiško stiliaus pintinėmis linijomis.

REKLAMA

5. Augalai

Augalai yra gera idėja ne tik dėl vizualinių priežasčių, bet ir dėl sveikatos – kuo daugiau turite jų namuose (ir balkone), tuo geresnis oras. Be to, augalai ramina nervus. Verta paparčius ar fikusus laikyti balkone ar terasoje. Taip pat verta turėti vazonų su šalavijais, mėtomis ar viržiais – šie augalai draugiški bitėms.

REKLAMA

6. Baldai

balkoną

Labai svarbu, kad balkone būtų kur atsisėsti. Galite pasirinkti medines kėdes, kurias lengva sulankstyti, gultus, kurie suteiks komfortą. Pridėkite keletą jaukių aksesuarų ir balkonas bus puikus!

REKLAMA

7. Antklodės, pagalvės, aksesuarai

Dabar, kai turite baldų, prasminga prie jų priderinti keletą pagalvių ar antklodžių. Įvairių formų ir raštų dekoracijos bus malonus priedas ir iš karto pavers balkoną jaukiu.

REKLAMA

8. „Žalioji“ siena

balkoną

Jei įmanoma, pasidarykite originalią dekoraciją – augalų sieną. Galite tai padaryti patys, jums tereikia nusipirkti rėmą ir sukurti savo augalų kompoziciją arba galite įsigyti jau paruoštą sieną. Medinės lentos su vazonais taip pat yra įdomus variantas.

REKLAMA

Ką manote apie šias balkono įrengimo idėjas? Kuri jums patiko labiausiai? Ar planuojate keisti savo balkoną?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].