Emma ir Džekas 2019 m. nusipirko apgriuvusį XX a. trečio dešimtmečio namą Cullercoats gyvenvietėje, Niukaslo Šiaurės Tainsaido savivaldybėje, Didžiojoje Britanijoje. Šis namas jiems kainavo beveik 290 tūkst. svarų sterlingų. Nors namas atrodė nykus ir apleistas, pora sugebėjo jį paversti tikrais savo svajonių namais, nors ir neturėjo jokios patirties namų interjere ar remonte.

REKLAMA

Pora ilgai ieškojo jiems tinkamo namo, galiausiai jie apsistojo ties nedideliu pakrantės miesteliu D. Britanijos šiaurės rytuose, iš kur į darbą nuvykti jie gali vos per pusvalandį. Be to, jų apsisprendimą paskatino tai, kad čia jie gali nusipirkti namą su privačiu kiemu, o ne butą.

Nusipirkusi namą pora tuomet ėmėsi remonto – griovė sienas, perdarė visą vandentiekį, perkėlė katilą, įsirengė grindų šildymą ir keitė tinką, taip pat visiškai iš naujo įrengė ir vonios kambarį.

REKLAMA

Siekdami sutaupyti daugumą darbų jie atliko patys – klojo plyteles naujame vonios kambaryje ir patys dažė sienas.

Vėliau Emma ir Džekas daug ko išmoko patys renovuodami savo namus, tad galiausiai ėmė dalintis įvairiais patarimai apie pinigų taupymą, perdarymą ir spalvų derinimą internete.

REKLAMA

Žinoma, porai namo renovacija dar tikrai nesibaigė – jie nori praplėsti kai kurias erdves, įsirengti didesnę virtuvę ir valgomojo erdvę.

„Kai ieškojome sau namų, žinojome, jog mums reikia kažko, kas atitiktų visus mūsų standartus, arba tokio namo, kurį galėtume plėsti ir tvarkyti patys taip, kaip norime. Mėgstame dideles virtuves ir valgomuosius, atviras gyvenamąsias erdves, todėl dabar tai bandome įgyvendinti“, – sakė Erin.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].